PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Reviewpost integracji Problem / PhotoPost



pepito69
04-07-10, 13:08
Hi,
Właśnie kupiłem swój mod i to działa dobrze na forum, ale i stosujemy się do instrukcji w celu umożliwienia tłumaczenia w innych modów, ale muszę robić someting źle.
folderze forum:
: / / Moja domena / forum

Foldery Mod (tutaj jest problem):
: / / Moja domena / opiniones
Jej jak PhotoPost, nazywa reviewpost.

Zrobiłem to:
# W vBET pakiet / zmiana do-not-upload/tools/vbenterprisetranslator_front_controller.php "SET_HERE_FULL_FORUM_DIRECTORY_PATH" do pełna ścieżka katalogu forum.
Nie należy używać "/" na końcu. Jeśli nie wiesz, co to ścieżka, patrz instrukcja poniżej.
# Skopiuj plik do katalogu vbenterprisetranslator_front_controller.php używane przez mod w URL

Wtedy i zgubić. To jest mój htaccess w / opiniones:
RewriteCond% {QUERY_STRING}! Przekierowany =
RewriteCond% {QUERY_STRING} language =
RewriteRule ^(.*)$ vbenterprisetranslator_front_controller.php? Przekierowany = $ 1 & vbet_outside = true [L, QSA]

RewriteCond% {QUERY_STRING}! Vbet_outside = true
RewriteRule ^(.*)$ $ 1? Vbet_outside = true [L, QSA]

Co robię źle?
Dzięki
Ach, i również określone w admincp folderów / opiniones / i / fotos / w trzymać katalogów i śledzenia url i śledzenia URL poza katalog forum

kamilkurczak
05-07-10, 12:15
Tu masz rozwiązanie.


Proszę znaleźć tej części postu:

How to integrate vBET exactly with this mod:

* PhotoPost - see instructions for case 4 and 5

vBET
06-07-10, 00:03
Dokładnie - phopopost nie obsługuje global_complete haczyk:) Proszę daniele podpowiedź Kamila - znajdziesz tam wszystkie potrzebne kroki, jak zintegrować. Przetestowany i działa:)

pepito69
06-07-10, 00:56
Spróbuję jutro i powie, i dzięki.

tsak76
06-07-10, 22:26
Dokładnie - phopopost nie obsługuje global_complete haczyk:) Proszę daniele podpowiedź Kamila - znajdziesz tam wszystkie potrzebne kroki, jak zintegrować. Przetestowany i działa:)

można u powiedz mi dokładnie, co zrobić, aby intergrate z PhotoPost pro, jego w folderze / zdjęcia /, co umieścić w htaccess w / zdjęcia? btw używam PhotoPost pro

vBET
07-07-10, 13:19
Instrukcje są ppropriate dla PhotoPost wersji Pro.

O dokładnej treści - wszystko to jest opisane w danej instrukcji. Proszę powiedzieć, które dokładnie krok interation nie rozumiesz i opiszemy to lepiej dla Ciebie.

Prosimy także pamiętać, że jeśli chcesz nam zrobić to za Ciebie na serwerze, możesz skorzystać z usługi intgration za 30 USD (). Nadal zachęcamy do daniele instrukcje i zaoszczędzić pieniądze - dajemy Ci nasze darmowe wsparcie, opisując każdy krok, którego nie rozumiem. W takim przypadku po prostu proszę powiedzieć, które krok wymaga lepszego opisu? Jeśli już to zrobiła i to nie działa - proszę dać nam youe htaccess zawartości po integracji i ją sprawdzić czy jest OK..

tsak76
07-07-10, 14:20
tylko powiedz mi, co muszę umieścić w folderze PhotoPost htaccess

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1