PDA

Zobacz pełną wersję: Zanim kupisz



krwetatnt
02-07-10, 01:33
Witam,
Po Próbowałem Wersja: 2.3.1 na moje testowe forum i mam increadable wyniki zwiększenie ruchu
1000 do około 10.000 w mniej niż 20 dayes i zdecydowałem się kupić pełną wersję z instalacji.

forum.krwetatnt.net

Allthough forum test abot 250 MB, ale sprawiają, że wiele probloplems do mojego serwera, co z moim forum, które jest czymś więcej niż 4 GB.


krwetatnt.net/vb

tak, że mam zamiar przenieść z tego serwera
2x Xeon 5335 8x2.00GHz *** RAM

Do tego

Intel Dual Quad Core E5620
24GB pamięci RAM DDR3 (Triple Memory Channel)
300 GB x 2 SAS 15000 RPM

I moje pierwsze pytanie czy to wystarczy, czy nie?

Oglądam to forum

freshwap.net/forums

i uważam, że między 40.000 - 90.000 url indeksowane dla każdego języka tak, jak
duży mojej bazy danych będzie?

Czy to przetłumaczyć bloga?

Mam licencję vBSEO, ale jeszcze nie uppgrade do v 3.5, jaki jest twój recomindation?

Czy są jakieś specjalne ustawienia służą do zwrócenia się do centrum danych wcześniej?

vBET
02-07-10, 22:56
Hello. Należy pamiętać, że komercyjna wersja vBET jest szybszy niż wolny jeden (zoptymalizowane algorytmy, cache, zdjęcia ...). Więc jeśli już bezpłatnie korzystać z jednego, a następnie zasobów serwera będzie na pewno wystarczy dla płatnej.

vBET obsługuje blogi vB4. W przypadku vB3.8 nie jesteśmy w stanie w pełni wspierać wielojęzyczność społeczności, ponieważ vBulletin nie obsługuje blog istnieje już (patrz tutaj szczegóły (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/feature-requests/614-support- blogging.html)) - więc pisanie w różnych językach, na pewno nie jest obsługiwana w vB3.8 blogu. Nie jestem pewien, czy tłumaczenie jest tam pracować, ale przypuśćmy, że powinno - można poprosić użytkowników (patrz link).

Polecam aktualizacja vBSEO do 3,5. Potwierdziliśmy, że istnieje problem pętli przekierowania pod vBET 3.3.4 i 3.3.2 vBSEO - rozwiązuje się sam po aktualizacji do 3.5 vBSEO

Przykro nam, ale nie rozumiem ostatnie pytanie. To prosisz o pamięci podręcznej tłumaczenia to proszę pamiętać, że konieczne jest, aby usunąć bezpłatną wersję vBET przed instalacją płatnej. Tak stary cache zostanie całkowicie usunięty podczas deinstalacji i zoptymalizowana jeden będzie tworzony automatycznie podczas instalacji wersji płatnej. Cache będzie wypełnić ponownie, ale to nie jest zaznaczone tak codziennie od starego tłumaczenia, więc jest OK:)

Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania - proszę zapytać. Chętnie Ci pomóc:)

nic333
17-04-11, 16:59
hi vBET można adsense wyłączyć i użyć własnego Textads w wersji komercyjnej, źle się zakup następnych kilku tygodni.
dzięki

nic333
17-04-11, 17:06
hi vBET można flagi być umieszczone w nagłówku, aby tak jak w demo, oraz rozwijane menu

vBET
17-04-11, 19:33
hi vBET można adsense wyłączyć i użyć własnego Textads w wersji komercyjnej, źle się zakup następnych kilku tygodni.
dzięki

AdSense jest z vBET zakres - to do ciebie czy masz to włączone, czy nie. Także możesz mieć włączone do zwykłych stron i umieścić coś innego przetłumaczonych stron - będzie to wymagało prostej modyfikacji szablonu, który zawiera reklamy.

vBET
17-04-11, 19:36
hi vBET można flagi być umieszczone w nagłówku, aby tak jak w demo, oraz rozwijane menu

Tak. Masz oddzielne opcje gdzie umieścić menu rozwijanego i flagi w rzędzie. To co widzisz na naszym forum jest od konfiguracji - nie trzeba robić żadnych zmian (dla standardowego szablonu i szablony, które haków standardowych szablonów - tak w wykonane odpowiednio do vBulletin).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1