PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Strange / forum /



badawidollah
28-03-10, 02:22
hello,

jest to dla mnie dziwne

należy wyglądać
nusantaraku.org / forum / forum.php (są moduły vbadvance tam)

ale przekierowanie do nusantaraku.org / forum (jeśli i otworzyć index.php, bez modułów vbadvanced)

wtedy i kopiowane że / forum / forum.php do / forum / index.php
że samething się stało, nadal nie ma modułu vbadvanced tam.

badawidollah
28-03-10, 03:54
aktualizacja

Moduły vbadvance nie pokazują w indonezyjski (i wybrać indonezyjski jako podstawowy język)
ale pokazać w malajski i angielski

** Vbadvanced w index.php nie tylko pokazać

badawidollah
28-03-10, 04:29
zajrzyj

nusantaraku.org / forum / index.php? language = ms
nusantaraku.org / forum / index.php? language = en
nusantaraku.org / forum / index.php? language = id

inny
prawda?

vBET
28-03-10, 21:42
Przykro nam, ale nie wiem co mam szukać. Proszę mi powiedzieć dokładnie, co powinno być zawarte na stronie (daj mi kosztorys, który można znaleźć na stronie) i adres URL do tej strony. Znajdę go i sprawdzić jak to wygląda na przetłumaczone poglądów. Teraz nie wiem, czego brakuje.

Należy pamiętać, że znasz swoje własne forum - muszę być kierowane, aby zobaczyć co masz na myśli:)

EDIT:
OK - Myślę, że widzę co masz na myśli, ale nie jestem pewien. Kiedy jesteś na przetłumaczone na stronę z index.php i kliknij oryginalne flagi język, to jest przekierowany do forum.php - jest to problem?

badawidollah
30-03-10, 15:47
temat zamknięty

Problem w vbseo oprogramowania

dzięki

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1