PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany 4,2 umieszczenie vBET jest źle



Kolbi
14-03-10, 17:48
Ja postarałem tylko rozmieszczenie "Stopka-Top" Niestety jest poniżej paska bocznego?Prawdopodobnie wystąpił błąd.

vBET
14-03-10, 18:14
Prześlij nam link do forum, lub zrzut ekranu z tej sytuacji.

Również - używasz domyślny układ niektórych modyfikacji? Zarzuty uwagę, że pozycje domyślnie będzie działać odpowiednio do standardowego układu. Dla innych może działać dobrze, czy nie - zależy to od układu został zmodyfikowany. W takich przypadkach zawsze można użyć niestandardowych miejsce.

Kolbi
14-03-10, 18:34
Więc obecnie używam domyślny motyw przez vBulletin.Hier link: 2-koło planeta - wszystko o tuningu jednośladów (http://www.2-wheel-planet.de/)

vBET
14-03-10, 21:08
Sprawdziłem to w HTML wyjście i jest jak powinno być - vBET flagi są tuż przed stopki (tuż przed <div id = "footer"). W ten sposób opcja "Stopka-Top" działa - umieszczenie flagi vBET tuż przed stopki. W twoim przypadku te są wyświetlane w prawej kolumnie, ponieważ układ jest modyfikowany przez tę kolumnę.

Wystarczy, jeśli używasz niestandardowego miejsce i ręcznie umieścić go wewnątrz <div id = "footer" blok w stopce szablonu. Znajdziesz tu wszystkie wskazówki w opisie parametrów:) Jeśli masz jakieś pytania na ten temat proszę zapytać:)

Kolbi
15-03-10, 17:36
Dobra, może to po raz kolejny błąd wielotematyczne: (

vBET
15-03-10, 20:57
Nie, ja nie uznają go za błąd. Twoje dodatkowe prawej kolumnie domyślnie zmiany układu, gdzie jest tylko jedna kolumna. I miejsc flagę domyślną na pewno działa na układ domyślny. Kiedy układ zostanie zmieniony to wyniki mogą być inne, niż oczekiwano - to tylko proste wstrzyknięcie dodatkowej zawartości nie każdy inteligentny algorytm, który będzie kosztować więcej zasobów niż jest warta i nie działa dla wszystkich możliwych układów tak.

Dlatego wsparcie niestandardowe miejsce dla flag. Możesz mieć swoje flagi, gdzie chcesz. Wystarczy użyć niestandardowych dla niego miejsce:)

Kolbi
15-03-10, 21:02
Właśnie teraz przesunąć Footer End. Cóż, jest to mniej lub bardziej standardowy układ z bocznym włączone.

vBET
15-03-10, 21:06
Tak i to stanowisko zmian sidebar treści, które dodaje się przed stopki:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1