PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany vbenterprisetranslatorflagsdropdown



akafi
03-03-10, 10:56
cześć
Chcę zmienić wtyczki (vB Enterprise Tłumacz - Flags), aby zmienić
$ Vbenterprisetranslatorflagsdropdown treści.

pierwotnym postępowaniu: <td class=\\"vbmenu_option\\"> ... </ Td>

Chcę go zmienić na: <div> </ div>

po kliknięciu zapisać: przekierowanie strony:
securityart (.) netto / Security.php
i apper ten post:

Nie znaleziono
Requested URL / Security.php nie został odnaleziony na tym serwerze.
Dodatkowo, 404 Not Found błąd podczas próby użycia ErrorDocument do obsługi żądania.
Apache/2.2.14 (Unix) mod_ssl/2.2.14 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 PHP/5.2.12 Server na stronie www. securityart. netto Index of / Index of / Port 80

proszę mi pomóc rozwiązać problem

vBET
03-03-10, 20:52
cześć

Proszę tymczasowego wyłączenia vBET i próbujesz edytować szablonu. Jeśli błąd nadal występuje, gdy vBET jest wyłączona, to nie vBET wina. W takim przypadku należy poprosić zespół BB o pomoc. Jeśli problem nadal występuje z vBET niepełnosprawnych - daj nam znać, a my nad nim pracować:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations