PDA

Zobacz pełną wersję: Pytania przed zakupem ...



kaiser1313
12-02-10, 00:22
Dobrze przed zakupem ten mod, że naprawdę wygląda bardzo dobrze wiem, że kilka rzeczy: 1 .- Obsługuje vBSEO vbulletin4 i 3.5RC2, plus-sitemap-generator vBSEO-2.6 i vbadvanced4? 2 .- Odzwierciedla też wtyczki, które są zainstalowane na forum? 3 .- ponownego pisania własnych reguł mam w vBSEO będą również tłumaczone w każdym przypadku? 4 .- Mam mod do automatycznego generowania tagów każdej pozycji jest delegowany, co by się stało z tych etykiet? Spowoduje w każdym przypadku? 5 .- W obu vBSEO i samo-etykietowania mod dodać list puste słowa, teraz dodałem listę hiszpański (język forum domyślny) i angielski, czy mogę zainstalować tłumacz powinien dodać listy pustych słów na wszystkich tych języków? Mam nadzieję, że odpowiedź ... Saludos ...

vBET
15-02-10, 11:18
1 .- będzie zgodny z vB4 bardzo szybko. Jesteśmy workin teraz vBET 4.0.0 wersji, która będzie zgodna z vB4 - zostanie wydany na początku marca. W kolejnych wydaniach będziemy się jej za zgodną z vBSEO3.5 i to także nastąpić wkrótce. co 4.x vBET zgodny z vbseo-sitemap-generator jest w planach. Nie robiliśmy jeszcze żadnych planów na temat integracji z vbadvanced4.

2 .- to tłumaczone treści outhput html. Tak więc, jeśli inne wtyczki wpływa na wyjscie, potem ti będą tłumaczone. Jeśli jest ona wytwarzana przez Ajax wówczas domyślnie i nie będą tłumaczone (jeśli nie jest zintegrowany z vBET), ponieważ nie jest częścią HTML. Możesz spróbować darmowej wersji pierwszej i zobaczyć go na żywo. Tu jest dla vB4: BB Enterprise Tłumacz - vBulletin.org Forum (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=232456)

3 .- Nie przetestować. Jeśli przepisywanie pracuje jako BB hak i dzieje się to przed global_complete lub w global_complete z egzekucji mniej niż 1000 to będzie tłumaczone.

4 .- Jakie tagger dokładnie używasz?

5 .- No te będą po prostu zawarte w adresie URL.

W przypadku przyszłych pytania - zapytaj:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1