PDA

Zobacz pełną wersję: Język nie działa z 4.1.3



tareqbd
17-07-11, 18:00
Hey bro, próbowałem to z moich dwóch forach. Jednym z forum pracował przed grzywny. Ale po zmianie serwera nie działa w ogóle. I sprawdza się zarówno forum. Teraz, gdy użytkownik kliknie na dowolnej flagi na forum w pełni staje się czarny jak obraz dołączone w vbulletin.org wątku.
vBulletin dot org / forum / showpost.php? p = 2221481 & postcount = 452
I może nie jest w stanie przesłać ten tutaj, nawet nie mogę dodać url tutaj! przepraszam.

Proszę mi pomóc.

Dziękuję.

vBET
18-07-11, 11:00
Wygląda na to, nie dostaniesz tłumaczenia Google.

Proszę używać testu Google i powiedz jakie są wyniki: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1729

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1