PDA

Zobacz pełną wersję: problem z paska nawigacyjnego-Top rozmieszczenie i vBstyle



mickknutson
11-07-11, 17:52
Nie mogę przesłać zdjęcie mojego problemu, ponieważ granice obrazu na serwerze są SUPER MAŁY. tak nie zachowuje.

Ale po zaznaczeniu NavBar-TOP na moim vBstyle, bar przy mojej nazwie użytkownika itd. profil .. brakuje. To nie zdarza się na domyślny styl VB. Nie wiesz, jak wyśledzić co problem jest, ale chciałem umieścić ten powyżej navbar więc jest to bardziej widoczne.

vBET
11-07-11, 18:46
Wydaje się, że masz jakiś błąd w swoim stylu. Jeśli domyślnie działa poprawnie oznacza to, że vBET działa poprawnie.

Należy pamiętać, że wybrałeś NavBar-TOP następnie vBET dodaje flagi za pomocą wtyczki o nazwie Dodaj flagi i tej części kodu:

} else if ('nt' == $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_flagsplace']) {
vB_Template::preRegister('navbar', array('vbenterprisetranslatorflags' => $vbenterprisetranslatorflags));
$vbulletin->templatecache['navbar'] = substr_replace($vbulletin->templatecache['navbar'], ' $vbenterprisetranslatorflags .', 17,1);
} else if ...


Zakłada się, że zawartość $ vbulletin-> templatecache ['navbar "] zaczyna się od' $ final_rendered = '.

Czy potrzebujesz więcej pomocy tutaj?

mickknutson
11-07-11, 18:57
Pozwól mi zobaczyć, co vBstyles mówi na ten temat.

vBET
12-07-11, 15:07
Nie ma problemu - jeśli potrzebujesz więcej pomocy, po prostu napisz:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations