PDA

Zobacz pełną wersję: Wyjaśnienia Nie powinno być rozwiązaniem dla użytkowników, aby wyłączyć wyświetlanie automatyczne tłumaczenia



garyopa
26-12-10, 00:07
Tytuł jest dość jasny.

Prowadzę bardzo duże forum i mam dużo użytkowników, którzy mogą odczytywać wiele langs. bez żadnych problemów, chcą być w stanie zobaczyć oryginalny tekst bez żadnego tłumaczenia, a nie konieczności klikania w dół na jej temat.

To głównie dla nich w odniesieniu do premiera, nie bardzo w sobie wątki.

Ale niestety możesz jedynie kontrolować to przez całe forum, byłoby miło, jeśli użytkownik może sam zdecydować, poprzez panel użytkownika, w jaki sposób chce, by jego PM wyświetlany, itp.

vBET
29-12-10, 14:14
Czy uważasz, że powinno być tylko on / off dla każdego użytkownika, lub określić, które języki nie powinny być automatycznie tłumaczone?

Także, jeśli globalne rozwiązanie jest OK, to można to zrobić poprzez edycję szablonu, tak oryginalny tekst będzie widoczny, bez klikania.

garyopa
29-12-10, 19:12
Czy uważasz, że powinno być tylko on / off dla każdego użytkownika, lub określić, które języki nie powinny być automatycznie tłumaczone?

Także, jeśli globalne rozwiązanie jest OK, to można to zrobić poprzez edycję szablonu, tak oryginalny tekst będzie widoczny, bez klikania.

Nie sądzę, globalne rozwiązanie byłoby OK.

Ale użytkownik powinien być w stanie kontrolować, czy chce zobaczyć automatyczne tłumaczenia lub nie.

Myślę, że i wyłączanie jest w porządku, nie dla każdego lang. (To wydaje się skomplikowane dla mnie)

Ale dostępne ustawienie w panelu kontrolnym użytkownika w profilu.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1