PDA

Zobacz pełną wersję: Wyjaśnienia Deinstalacji.



Taurus
28-10-10, 20:42
Czy możesz dać mi instrukcje krok po kroku na deinstalacji. Ponadto, czy istnieje sposób, aby pozbyć się kodów językowych, które będą w lewo na posty po deinstalacji?

Dziękuję.

kamilkurczak
29-10-10, 10:00
Aby odinstalować vBET:
1. Musisz edytować pliki vbseo do pierwotnej wersji
wystarczy przesłać dwa pliki z pakietu vBSEO
forum / vbseo / includes / functions_vbseo_createurl.php i
forum / vbseo / includes / functions_vbseo_url.php

2. edit Ciebie. htaccess. po prostu usunąć wszystkie reguły vBET
3. wyłączyć vBET w system wtyczek i produkty

, aby usunąć [lang] tagi dodane przez strony - należy je usunąć ręcznie lub ..
możesz spróbować użyć niektórych MySQL Query przez phpmyadmin, aby edytować teksty z [lang] wewnątrz.

Taurus
29-10-10, 11:42
Dziękuję. Mam tysiące postów z tagami języka, więc robi to ręcznie jest wykluczone. Czy możesz dać mi zapytanie do bazy MySQL trzeba uruchomić?

kamilkurczak
29-10-10, 12:17
hmm nigdy nie zrobiłem.
tutaj masz zapytanie mysql "brać" wszystkie posty z [= lang] tag:
- WYBIERZ pagetext FROM `post` WHERE pagetext LIKE '% [lang =% "
Jak usunąć ten lang? Nie chcę uszkodzić swoich postów,

kamilkurczak
29-10-10, 12:46
tak, masz pytanie do podjęcia wszelkich postów z lang wewnątrz i jeśli chcesz - możesz go edytować ręcznie.
jeśli go edytować ręcznie nadal będzie mieć posty w innym języku niż angielski.
(Bez informacji o języku)

nie możemy zrobić to za Ciebie automatycznie, ponieważ Google nie zgadzasz się z cache wyników tłumaczenie zbyt długo. Zabrania się trzymać ich tłumaczenia w bazie dłużej niż 15 dni.
Więc jeśli chcesz mieć posty w języku angielskim - należy przełożyć go "ręcznie"
Dzięki

Taurus
29-10-10, 13:00
Rozumiem to. Ja chcę tylko pozbyć się znaczników lang. Jest OK, jeśli języki są oryginalne napisali język.

kamilkurczak
29-10-10, 13:03
I dont mieć skrypt php, które można wykorzystać na serwerze, aby usunąć ten tagów należy zrobić to ręcznie. przepraszam

Taurus
29-10-10, 13:12
Kamil, jak mogę to zrobić ręką? Jest tysiące postów! Czy to możliwe, aby dowiedzieć się, proszę?

vBET
29-10-10, 19:28
Jeśli naprawdę nie tysiące postów napisanych w różnych językach, to radzę poczekać co najmniej kilka dni i czekać na reakcję użytkowników na fakt, że teraz muszą pisać w jednym języku.

W każdym razie - usuwanie vBET bbcodes wymaga skrypt php. Przygotujemy takie. Proszę czekać kilka dni na to (teraz jest weekend, a potem wakacje). Jak to nie jest coś pilnego nadzieję, że trochę opóźnienia dopuszczalne jest tu dla Ciebie jest:)

Kamil - proszę przygotować taki skrypt php i PM Taurus. Również dodać go do vBET pakiet do katalogu narzędzi.

Taurus - dla bezpieczeństwa przed użyciem skryptu należy:
1. zamknąć forum
2. pełne kopii zapasowej bazy danych

Po użyciu to:
1. sprawdzić niektóre wątek wiesz, że jest z bbcodes vBET
2. otworzyć forum ponownie, jeśli wszystko dobrze wen lub przywrócenie z kopii zapasowej DB i skontaktuj się z nami, czy nie.

Kamil - prosimy o podanie instrukcji użycia w skrypcie jako komentarz.

Taurus
07-11-10, 16:38
Wciąż czekam na ten skrypt. Każda aktualizacja proszę!?

kamilkurczak
08-11-10, 10:13
Witaj Taurus
Napisałeś do mnie PM ostatni tydzień temu, że będzie nadal używać vBET więc
Przeniosłem zadanie na później. Czy potrzebujesz jeszcze?

Taurus
08-11-10, 10:15
Niestety nie Kamil. Jestem po prostu o wielu problemów z tym. Proszę dać mi znać, kiedy będzie można to zrobić. Dziękuję bardzo!

kamilkurczak
08-11-10, 13:30
ok, więc robię tego wątku "wyjaśnienia" ponownie

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1