Важно: Оваа страница е користење на колачиња (cookies). Со користење на овој веб-сајт без исклучување на колачиња во прелистувачот, значи дека се согласувате за негово користење.
Купи сега! Карактеристики Превземања

Заработи со нас!

Ако сакате да почнете да заработуваат пари со vBET приклучат на Affiliate програмата.
Резултати 1 да 10 на 10

Тема: vBET 3.0.0 сега на располагање за избрана форуми

  1. #1
    Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
    Зачленет
    Октомври 2009
    Мислења
    3,037

    Default vBET 3.0.0 сега на располагање за избрана форуми

    Здраво



    И сакам да се заблагодарам на сите сопственици на форумот кои го поддржаа овој производ. Од денес vBET 3.0.0 е достапен за:
    imported_silkroad, Megatr0n, KrisP, nectons, CareyCrew, ghisirds, vitoreis, Dai-Кун, cyc, mosz, CThiessen, actolearn, jaconi, andie215, yahoooh, bollie, пиле

    Оние корисник се од vbulletin.org и ако сте заинтересирани за детали види тука: vBulletin.org форум - Прегледување на само еден пост - vB претпријатија Преведувач

    Последен пат изменето од vBET; 23-10-09 на 17:01.

  2. #2
    Банирани
    Зачленет
    Октомври 2009
    Мислења
    4

    Default Кога е 3.0.0 ќе биде достапен за купување?

    Здраво,

    Дали има некој околу Хронологија на vBET3.0.0 е достапност за купување? Имам еден клиент дека е многу заинтересирана за користење на функционалност, и би сакале да им се даде проценка за временска рамка и цена.

    Благодарам,
    -Ray

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
    Зачленет
    Октомври 2009
    Мислења
    3,037

    Default

    Ние би сакале да ја направи достапна во 2 недели нешто помеѓу 2-4 недели е безбедно проценка

  4. #4
    Банирани
    Зачленет
    Октомври 2009
    Мислења
    4

    Default Проценето цените?

    Благодарам многу за одговарање. Било кој збор на цените што ќе бидат обвинети за оваа верзија?

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
    Зачленет
    Октомври 2009
    Мислења
    3,037

    Default

    Финале цените не е поставена уште, но јас ќе додадам дека ние се планира голема промоција за првиот месец на продажба - 50% попуст

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
    Зачленет
    Октомври 2009
    Мислења
    3,037

    Default

    Тоа не е лесно да се каже за мене, а јас никогаш не мислев дека ова ќе се случи, но: Жал ми е што дадов слободни лиценци за луѓето кои disinterestedly ми помогна од донации

    Јас само се пост (се пресели на оваа PM) со уцена од еден дечко кои не се однесуваат на споменатите група, која или ќе го даде некои специјална понуда или ќе напишете лоши работи за мене на vbulletin.org ... Многу бев среќен да ти дадам подарок, за жал сега сум почнуваат да се жалам поради активностите на некои луѓе кои сакаат мене да се нечесни со моето соопштение, па дури и се threating мене да го направите ова ...


  7. #7
    Член
    Зачленет
    Октомври 2009
    Мислења
    38

    Default

    Quote Напишано од vBET View Post
    Тоа не е лесно да се каже за мене, а јас никогаш не мислев дека ова ќе се случи, но: Жал ми е што дадов слободни лиценци за луѓето кои disinterestedly ми помогна од донации

    Јас само се пост (се пресели на оваа PM) со уцена од еден дечко кои не се однесуваат на споменатите група, која или ќе го даде некои специјална понуда или ќе напишете лоши работи за мене на vbulletin.org ... Многу бев среќен да ти дадам подарок, за жал сега сум почнуваат да се жалам поради активностите на некои луѓе кои сакаат мене да се нечесни со моето соопштение, па дури и се threating мене да го направите ова ...

    Чудно, бизнисот е како тоа. Тоа мене ме понесе неколку години (можеби 10) да научат како да се справи со овој вид на работа ефикасно. Она што го гледате е, луѓето се направи бизнис одлуки за сите видови на причините, тие се ретко лични, па не ги однесе лично.

    Луѓето кои сметаат речиси секогаш ќе се види преку плашлив побарувања или лаги. Поголемиот дел од луѓето ќе имаат доволно интелигенција да се направи свој ум, тоа ќе биде претенциозно да мислат поинаку.

    Она што ние зборуваме за тука е стварно 12 центи дневно, не постојат закони против не прифати 12 центи дневно од овој член. Постојат меѓутоа, законите против него клевета вашиот бизнис, да се дружат со адвокат

  8. #8
    Банирани
    Зачленет
    Ноември 2009
    Мислења
    23

    Cool

    Или ќе имам некои специјална понуда или дека ќе пишуваат лоши работи за мене во vbulletin.org
    Text automatically translated from: Arabic to: Macedonian
    Translated text
    Само vBET
    Не се грижи за овие луѓе .. Нивното однесување е многу лоша

    И од вашиот бизнис и креативност
    Ви посакувам успех



    Original text
    Последен пат изменето од maxvb; 14-11-09 на 21:17.

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
    Зачленет
    Октомври 2009
    Мислења
    3,037

    Default

    Quote Напишано од maxvb View Post
    Text automatically translated from: Arabic to: Macedonian
    Translated text
    Само vBET
    Не се грижи за овие луѓе .. Нивното однесување е многу лоша

    И од вашиот бизнис и креативност
    Ви посакувам успех



    Original text
    Ви благодариме за добри зборови Како и да е - кој би мисла, дека прави дискусија на различни јазици може да биде толку лесно. Јас разбирам секој реченицата

  10. #10
    Член
    Зачленет
    Октомври 2009
    Мислења
    38

    Default

    Quote Напишано од vBET View Post
    Ви благодариме за добри зборови Како и да е - кој би мисла, дека прави дискусија на различни јазици може да биде толку лесно. Јас разбирам секој реченицата
    Многу точно!

Тагови за оваа тема

Правила на пишување

  • Можете може да не да отвораш нови теми
  • Можете може да не да испраќате мислења
  • Можете може да не да вршите прикачувања
  • Можете може да не ги уредувате своите мислења
  •