Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 10 з 10

Тэма: vBET 3.0.0 даступны цяпер для выбраных форумах

  1. #1
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default vBET 3.0.0 даступны цяпер для выбраных форумах

    Прывітанне



    І я хачу падзякаваць усім, форум уладальнікаў, якія падтрымалі гэты прадукт. З сённяшняга дня vBET 3.0.0 даступны для:
    imported_silkroad, Megatr0n, KrisP, nectons, CareyCrew, ghisirds, vitoreis, дай-кун, Сус, mosz, CThiessen, actolearn, jaconi, andie215, yahoooh, bollie, нут

    Тыя імёны карыстальнікаў з vbulletin.org і калі вы зацікаўлены аб падрабязнасцях ўбачыць тут: vBulletin.org Форум - Паказаць паведамленне асобна - У.Б. прадпрыемства Перакладчык

    Апошні раз рэдагавалася vBET; 23-10-09 у 17:01.

  2. #2
    Забаронены
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    4

    Default 3.0.0 Калі будуць даступныя для куплі?

    Прывітанне там,

    Ці ёсць тэрміны паводле ацэнак vBET3.0.0 'ы даступнасць для куплі? У мяне ёсць кліент, які вельмі зацікаўлены ў выкарыстанні функцыянальнасці, і хацелі б даць ім ацэнку на тэрміны і кошт.

    Дзякуй,
    -Ray

  3. #3
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Мы хацелі б зрабіць яго даступным на працягу 2 тыдняў што-то паміж 2-4 тыдні з'яўляецца больш бяспечным ацэнкі

  4. #4
    Забаронены
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    4

    Default Разліковыя цэны?

    Вялікае дзякуй за адказ. Любыя словы аб цэнах, якія будуць залічаны ў гэтай версіі?

  5. #5
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Заключныя коштаў не ўстаноўлены, але я дадам, што мы плануем вялікую акцыю для першага месяца продажаў - 50% зніжка

  6. #6
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Гэта не проста сказаць, для мяне, і я ніколі не думаў, што гэта адбудзецца, але: Мне шкада, што я даў бясплатных ліцэнзій для людзей, якія бескарысліва дапамагалі мне кошт ахвяраванняў

    Я проста атрымаць пасаду (пераехаў гэта PM) з шантажом з боку аднаго хлопца, які не распаўсюджваюцца на згаданыя групы, што альбо я дам яму спецыяльная прапанова ці ён будзе пісаць дрэнныя рэчы пра мяне на vbulletin.org ... Я быў сапраўды шчаслівы, каб даць вам мой падарунак, на жаль, цяпер я пачынаю шкадаваць аб гэтым з-за дзеянняў некаторых людзей, якія хочуць, каб я быў несумленным з маім заявай і нават з'яўляюцца threating мне зрабіць гэта ...


  7. #7
    Член
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    38

    Default

    Quote Паведамленне ад vBET View Post
    Гэта не проста сказаць, для мяне, і я ніколі не думаў, што гэта адбудзецца, але: Мне шкада, што я даў бясплатных ліцэнзій для людзей, якія бескарысліва дапамагалі мне кошт ахвяраванняў

    Я проста атрымаць пасаду (пераехаў гэта PM) з шантажом з боку аднаго хлопца, які не распаўсюджваюцца на згаданыя групы, што альбо я дам яму спецыяльная прапанова ці ён будзе пісаць дрэнныя рэчы пра мяне на vbulletin.org ... Я быў сапраўды шчаслівы, каб даць вам мой падарунак, на жаль, цяпер я пачынаю шкадаваць аб гэтым з-за дзеянняў некаторых людзей, якія хочуць, каб я быў несумленным з маім заявай і нават з'яўляюцца threating мне зрабіць гэта ...

    Дзіўна, бізнэс такі. Мне спатрэбілася некалькі гадоў (магчыма, 10), каб даведацца, як змагацца з такога роду рэчы эфектыўна. Як мне здаецца, людзі прыняцця бізнес-рашэнняў для ўсіх відаў прычын, яны рэдка асабістага, так што не прыняць іх асабіста.

    Людзі, якія лічаць амаль заўсёды будзе бачыць скрозь паклёпніцкіх заяў або хлусні. Большасць людзей будзе дастаткова інтэлекту, каб скласці сваё ўласнае меркаванне, было б саманадзейна думаць інакш.

    Тое, што мы гаворым тут эфектыўна 12 цэнтаў у дзень, Ёсць ніякіх законаў супраць вас не прымае 12 цэнтаў у дзень з гэтым чалавекам. Існуюць, аднак, законы супраць яго паклёпу вашага бізнесу, сябраваць з адвакатам

  8. #8
    Забаронены
    Рэгістрацыя
    Лістапад 2009
    Паведамленняў
    23

    Cool

    Альбо я буду есьці спецыяльная прапанова ці што ён будзе пісаць дрэнныя рэчы пра мяне ў vbulletin.org
    Text automatically translated from: Arabic to: Belarusian
    Translated text
    Толькі vBET
    Ня турбуйцеся для гэтых людзей .. Іх паводзіны вельмі дрэнна

    І з Вашага бізнэсу і Вашага творчасці
    Жадаю вам поспехаў



    Original text
    Апошні раз рэдагавалася maxvb; 14-11-09 у 21:17.

  9. #9
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Quote Паведамленне ад maxvb View Post
    Text automatically translated from: Arabic to: Belarusian
    Translated text
    Толькі vBET
    Ня турбуйцеся для гэтых людзей .. Іх паводзіны вельмі дрэнна

    І з Вашага бізнэсу і Вашага творчасці
    Жадаю вам поспехаў



    Original text
    Дзякуй за добрыя словы Так ці інакш - хто б падумаў, што стварэнне абмеркавання на розных мовах можа быць так проста. Я разумею, кожнае прапанову Вашых

  10. #10
    Член
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    38

    Default

    Quote Паведамленне ад vBET View Post
    Дзякуй за добрыя словы Так ці інакш - хто б падумаў, што стварэнне абмеркавання на розных мовах можа быць так проста. Я разумею, кожнае прапанову Вашых
    цалкам дакладна!!!

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •