PDA

View Full Version: Решени Уредник прашање.



Taurus
05-08-11, 16:34
Јас сум доживува уредник прашање на мојот vbcms страница. Сега ова се случува само за администраторите. Секогаш кога гледање статија на уредникот се водат за исчезнати. Кога гледате овој член како нормален член на уредникот се покажува во ред. Јас се утврди дека ова е всушност прашање имала, но за жал поради политика имала во врска vBET не може да се добие никаква поддршка. Па се надевам ќе бидете во можност да ми помогне. Благодарам.

vBET
06-08-11, 00:56
Ако ова е имала проблем ве молиме одете на имала тим за поддршка. Ве молиме проверете ја нивната како наречен "политика" е во ред според нивната лиценца ако сакаш. Ако тоа е и тие имаат право да одбијат поддршка за форуми има било кој друг mods (навистина смешни), тогаш Ве молиме да го направи она што е потребно да се добие нивната поддршка. Можете привремено да го исклучите вашиот mods, ги заштите вашите изменето имала датотеки и испратите оригиналот. Потоа тие нема да имаат изговор да се одбие да ви помогне. Не можеме да бидеме одговорни за други производи, ниту пак други производи тимови за поддршка во ... Особено кога тие тимови користи лаги против нашиот сопствен производ и практики кои навистина се надевам не се легални.

Ние не сме способни за поддршка на имала код - ние едноставно не го знаат тоа - тоа не е нашиот производ.

Дали ви е потребна каква било помош во врска со vBET овде?

Taurus
08-08-11, 15:10
Можете да ја избришете оваа Михал. Извини. Успеав да се добие оваа фиксна од мене. Тоа нема никаква врска со vBET.

vBET
09-08-11, 17:31
Големата:) Ви благодариме за информации!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1