Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 5 gada 5

Thread: Photopost Pro

  1. #1
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Atbildes
    53

    Default Photopost Pro

    Tas ir pretrunā ar Photopost Pro. kad cilvēkiem ir izvēlēties tulkošanas photopost dod 404 kļūdas, un arī tiem, kas izmanto vbseo saites, kas ceļu pp izmaiņas / en / gallery etc

    pat wghen i pievienot ignorēt url / albums
    Pēdējo reizi tsak76; 15-02-10 pie 13:46.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Mums nav veikti vēl integrācijas jautājumus par Photopost Pro, un mēs nezinām, ziņas par to, kā tā darbojas.

    Ja jūs varat eksperimentēt, kamēr un pārbaudiet vai tas būs jāstrādā ar saitēm ar 'valoda

    Par ignorējot - jūs rakstījāt, ka saites uz photopost ir / Gallery, Bet jūs bloķēts / Albums - Tas ir jautājums. Block atbilstošās saites un photopost netiks tulkota vispār.

  3. #3
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Mar 2010
    Atbildes
    4

    Default

    Es esmu arī interesē risinājumu Photopost ... es to manā vietā pedicabforum / .com


    Lūdzu, dalīties, ja jums atrast risinājumu ....

    Tx

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Tātad šajā brīdī, jūs varat iestatīt neatbalsta tulkojumi vispār par Photopost Pro.

    Ja jūs, lūdzu, varat PM man piekļuves informāciju, kas jebkurā forumā (var Testa Forums), kas ir uzstādītas Photopost Pro un vBET nekā es varu redzēt, kā tā darbojas, un varbūt izdomāt veidu, kā atbalstīt to. Kamēr lapas, ko rada Photopost Pro rada ar vBulletin būtu veids, kā atbalstīt tulkojumu. Tāpat kā mēs to atbalstām mūsu lapām ārpus foruma direktorijā.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Integrācija ar fotogrāfiju Post Pro atbalsta tagad Tā patiešām bija agrāk, bet mēs wrote to citā vietā, lai vienkārši zizli, lai sniegtu faktisko atzīmēt šeit. Norādījumus lūdzu, skatiet šeit:
    http://www.vbenterprisetranslator.co...tructions.html

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •