Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Lappuse 2 gada 2 FirstPirmkārt 12
Rezultāti 11 līdz 15 gada 15

Thread: Tikai tulkot jaunu pavedieni

  1. #11
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Atbildes
    276

    Default

    Arī ļauj teikt, man ir x vairākus pavedienus tulkots, bet es nevēlos, lai tulkot kaut ko vispār vairs. Nav tā, lai izslēgtu tulkojumi, nenoņemot visi saites uz šīm lapām.

    Šajā gadījumā es gribētu, lai saglabātu karoga saites, kur pastāv tulkojumus, bet izslēdz karoga saites, lai nekas jauns nav iztulkots.

    Tas ir gadījumā, ja iekšējo slēdzi, lai saka "Ja šis pavediens ir pilnībā tulkots šajā valodā, parādīt karodziņš saikne"

  2. #12
    Aizliegts
    Pievienošanās datums
    Augusts 2012
    Atbildes
    481

    Default

    Lūdzu, izveidojiet jaunu tēmu ar līdzekli pieprasījumu.
    Lūdzu, ņemiet vienu jautājumu par viena pavediena.
    Jaunā funkcija "tikai tulkot jaunu pavedieni" jau ir izdarīts un iekļauti kabīne - vBET 3. x un vBET versijas 4. x.

  3. #13
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Atbildes
    276

    Default

    Man instalēta jaunākā versija, un diemžēl tas nedarbojas, jo es domāju, ka tā būtu.

    Jautājums ir, ka, ja vecāki pavedieni, tad dienas norādījis, ka esmu bijis tulkots vairs nav piesaistīts. Turklāt saites ir joprojām tur, bet izpaužas novirzīta uz sākotnējo. Es saprotu, ir izaicinājums, nosakot, ja pavediens ir tulkots vai ne, bet es domāju, ka tas ir nepieciešams, lai netērētu naudu iepriekšējā tulkojumi, kas ir pabeigtas.

  4. #14
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Atbildes
    276

    Default

    Arī tad, ja pavediens, kas iepriekš tika pārveidota nokrītas zem sliekšņa "Nav tulkot veco pavedienu" tad būs daudz vai notiek. Ja kaut ko tas nedrīkst būt vairākas dienas, bet noteiktā datuma tā tulkojumu nepārtraukti nekļūtu novecojis.

  5. #15
    Aizliegts
    Pievienošanās datums
    Augusts 2012
    Atbildes
    481

    Default

    Ja jautājums tiek novirzīts tad jūs nevar zaudēt naudu par tulkojumu, jo tā netiek nosūtīta tulkošanai.
    Tulkošanas pavediens no noteikta datuma būs http://www.vbenterprisetranslator.co...ranslated.html.

Lappuse 2 gada 2 FirstPirmkārt 12

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •