Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 2 gada 2

Thread: Lietotājiem tiks novirzīts uz spāņu Translation

  1. #1
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Atbildes
    75

    Default Lietotājiem tiks novirzīts uz spāņu Translation

    Text automatically translated from: German to: Latvian
    Translated text
    Hello,

    Man ir šāda problēma, un lai gan esmu lietotājs no Spānijas, kurš runā vāciski.
    Tāpēc, ka viņš grib, lai apskatīt foruma vācu, ne spāņu (es esmu izvēlējies novirzīt uz vBET userLanguage Reinforced), kontroles ir viņa iestatītās noklusējuma valodas ir vācu. Bet viņš joprojām ir par spāņu, un nav nosūtījušas vācu valodā?
    Original text

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Kad piespiedu novirzīšana ir ieslēgts, tad tas ir, pirms lietotājs ir pārbaudīts - tas ir tāpēc, ka tas darbojas pirmā pieprasījuma - pirms lietotājs ir pieteicies collas Mēs nevaram redzēt lietotāja noklusējuma valodu, ja lietotājs nav pieteicies vēl, jo tas darbojas kā viesis tad.

    Piespiedu novirzīšana darbojas saskaņā ar lietotāja pārlūkprogrammas iestatījumi. Tātad jūs varat izslēgt piespiedu novirzīšana vai lūgt šim lietotājam, lai mainītu pārlūkprogrammas valodu iestatījumos. Arī redirection notiek tikai sākumā - pēc pirmā pieprasījuma, lietotājs var iet kur viņš grib.

    Tas nav bug - tas vienkārši darbojas šādā veidā.

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •