Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 5 gada 5

Thread: Iegādāties jautājumi / uzstādīšana

  1. #1
    Aizliegts
    Pievienošanās datums
    Maijā 2012
    Atbildes
    1

    Default Iegādāties jautājumi / uzstādīšana

    Sveiki, es esmu diezgan jauns, lai vBulletin un Modi, un tāpēc man ir daži jautājumi.

    Es gribētu iegādāties šo spraudni/add-on, bet es vēlos, lai pārliecinātos, ka tas vēl šobrīd atbalstīts pilnībā. Mans draugs tas iegādājās viņa vietā, bet viņš nav saņēmis aktivizācijas kodu, kas nepieciešams, lai tas darbotos. Viņš arī mēģināja sazināties ar atbalsta vairākas reizes, bet nav saņēmusi jebkādu palīdzību.

    Es gribētu iegādāties, jo tas ir labākais tulkotājs, esmu redzējis, bet es nevēlos ir instalācijas problēmas. Būtu iegādāties instalēšanas atbalstu ar papildinājumu, tā, lai variet uzstādīt man ar atbilstošu kodu, kas nepieciešama aktivizācija.

    Var man arī jautāt, kāpēc mans draugs saņem atbalstu par savu aktivizācijas jautājums? Viņš nevar atrast savu kodu un ir nosūtīta vairākas reizes, lai saņemtu to. Viņš arī mēģināja veikt amatu šajā forumā, bet viņa amata vietas ir nerāda up šeit. Ļoti es mīlu, lai iegūtu šo spraudni, kas uzstādītas pavisam drīz manu forumu, tāpēc jūsu atbilde ir ļoti appreciated.

    Paldies.
    Fernando

  2. #2
    Pensionāri;)
    Pievienošanās datums
    Aug 2011
    Atbildes
    441

    Default

    Sveiki
    Ja jūs iegādājaties uzstādīšanas pakalpojumu mēs darīsim visu instalāciju, nevis no jums -tāpēc jums nav jāuztraucas par montāžas pakalpojumu.

    Par savu draugu problēmu. Mēs darām visu atbalstu tikai ar mūsu forumu - un katram jaunam lietotājam pēc ir regulēts, tāpēc tikai pēc tam, kad viņš rakstīja, ka viņš nav redzējis amata. Mēs atbildam ik pēc iespējas ātrāk.

    Šeit ir pavediens, kur līdzīgās situācijās ir happend (varbūt tas ir jūsu draugs post) NOKLIKŠĶINIET UZ -kā jūs varat se mēs mēģinājām palīdzēt, bet nav atbildes no lietotāja

  3. #3
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Feb 2014
    Atbildes
    1

    Default

    Text automatically translated from: Italian to: Latvian
    Translated text
    Sveiki, cik ilgs laiks būs vajadzīgs, lai jūs varētu instalēt un aktivizēt produktu? man tas aizņem tikai 5 valodas, angļu, franču, vācu, spāņu un portugāļu valodā, citās valodās mēs neesam ieinteresēti tajā brīdī.
    Arī es aicinu jūs, ja tu liec sev bezmaksas API aktivizēšanai, jo mēs nezinām, kā aktivizēt šo produktu.
    paldies
    Original text

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja fernando View Post
    Es gribētu iegādāties šo spraudni/add-on, bet es vēlos, lai pārliecinātos, ka tas vēl šobrīd atbalstīts pilnībā. Mans draugs tas iegādājās viņa vietā, bet viņš nav saņēmis aktivizācijas kodu, kas nepieciešams, lai tas darbotos. Viņš arī mēģināja sazināties ar atbalsta vairākas reizes, bet nav saņēmusi jebkādu palīdzību.
    Jūs wrote stāsts ir VILTOTA. Un tas ir viegli atpazīt, mums ka bija cheated, jo aktivizācijas kodu (licence) ir pieejama katram klientam uz lejupielādes lapu pie download saiti. Tātad jūsu draugs bija redzēt, ja viņš lejupielādēt produktu.
    Arī tā nav taisnība, ka kāds no jūsu klientiem nesaņēma palīdzību jebkad. Mēs vienmēr atbilde uz amatu šajā forumā, un jūs varat pārbaudīt to sevi tikai ar notiekošo pavediens ar diegu.

    Tātad precizēt - mēs atbalstām VBET un jums ir šis forums, lai jūs atbalstītu.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja Alex69 View Post
    Text automatically translated from: Italian to: Latvian
    Translated text
    Sveiki, cik ilgs laiks būs vajadzīgs, lai jūs varētu instalēt un aktivizēt produktu? man tas aizņem tikai 5 valodas, angļu, franču, vācu, spāņu un portugāļu valodā, citās valodās mēs neesam ieinteresēti tajā brīdī.
    Arī es aicinu jūs, ja tu liec sev bezmaksas API aktivizēšanai, jo mēs nezinām, kā aktivizēt šo produktu.
    paldies
    Original text
    Instalācija ir triviāls - tikai augšupielādēt failus uz servera un product.xml ar Admin CP. Joprojām ir jākonfigurē vBET. Nepieciešams opcijas aprakstītas readme failā.
    Pēdējo reizi vBET; 11-03-14 pie 12:41.

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •