Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sonuçlar 1 için 5 , 5

Konu: Satın Sorular / yükleme

Yasak

Default Satın Sorular / yükleme

Merhaba, vBulletin ve mods için oldukça yeni ve öylesine ı-si olmak birkaç soru.

Bu eklenti/eklemek-üstünde satın almak istiyorum ama o yine de şu anda tam olarak desteklendiğinden emin olun istiyorum. Bir arkadaşım onun site için bu satın aldı, ama o did değil almak o iş için gerekli aktivasyon kodu. O da birkaç kez destek başvurmadan çalıştı ama herhangi bir Yardım almadı.

Bu gördüğüm en iyi çevirmen olarak bu satın almak istiyorum, ama herhangi bir yükleme sorun istemiyorum. Böylece sen-ebilmek install için beni-e ile harekete geçirmek için gerekli doğru kod yükleme desteği ile eklenti satın alacağını.

Ayrıca neden arkadaşım herhangi bir destek için onun etkinleştirme sorunu almıyor olması sorabilir miyim? O kendi kodu-ebilmek değil bulmak ve almak o için birkaç kez, e-postayla. O da bu foruma mesaj yapmaya çalıştı ama mesajlar burada görünmüyor. Büyük ölçüde yani Yanıtınız büyük takdir çok yakında benim forum yüklü bu eklenti olsun isteriz.

Teşekkür ederim.
    Fernando

Emekli;)

Selam
    Eğer yükleme hizmeti satın almak yerine tüm Instalation yapacağız -Instalation hizmeti hakkında endişelenmenize gerek yok.

Senin arkadaş sorun hakkında. Biz sadece bizim forum - tüm destek yapmak ve böylece vermedi diye görülen görevinden sonra sadece o yazdı moderator, her yeni kullanıcının mesaj gerekir. Biz her sonrası en kısa zamanda cevap.

İşte benzer durumlar happend bulunduğu iplik (belki arkadaşınızın yazı budur) TIKLATIN -se olarak biz yardımcı olmak çalıştı, ama kullanıcı hiçbir cevap

Junior Member

Text automatically translated from: Italian to: Turkish
    Translated text
    Merhaba, nasıl yüklemek ve ürünü etkinleştirmek için sürer? Bana sadece 5 dilde, İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, alır diğer diller için şu anda ilgilenmiyoruz.
    Ayrıca bu ürünlerin aktif hale nasıl bilmiyorum çünkü eğer kendinizi API harekete geçirmek, özgür olun sizden.
    teşekkürler
    Original text

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar

Quote Nickli Üyeden fernando View Post
    Bu eklenti/eklemek-üstünde satın almak istiyorum ama o yine de şu anda tam olarak desteklendiğinden emin olun istiyorum. Bir arkadaşım onun site için bu satın aldı, ama o did değil almak o iş için gerekli aktivasyon kodu. O da birkaç kez destek başvurmadan çalıştı ama herhangi bir Yardım almadı.
    Hikaye onu SAHTE olduğunu yazdı. Ve tanımak kolaydır için oldu sen bizi aldattı, çünkü aktivasyon kodu (lisans kodu) mevcuttur, her müşteri için indirme sırasında sayfa indirme linki yakın. Böylece arkadaşınız eğer o vardı onu görmek için indirilen ürün.
    Ayrıca herkes doğru değildir müşterilerinizin yardım alamadım HİÇ. Biz her zaman yanıt forum mesaj bu kişi tarafından ve sadece kendiniz kontrol edebilirsiniz giderek thread iş parçacığı tarafından.

Böylece açıklığa kavuşturmak için destek vermekteyiz BB var ve bu size destek forumu.

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar

Quote Nickli Üyeden Alex69 View Post
    Text automatically translated from: Italian to: Turkish
    Translated text
    Merhaba, nasıl yüklemek ve ürünü etkinleştirmek için sürer? Bana sadece 5 dilde, İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, alır diğer diller için şu anda ilgilenmiyoruz.
    Ayrıca bu ürünlerin aktif hale nasıl bilmiyorum çünkü eğer kendinizi API harekete geçirmek, özgür olun sizden.
    teşekkürler
    Original text
    Kurulum önemsiz - sadece dosya upload server ve product.xml tarafından Admin CP. Hala yapılandırmak zorunda bb. Gerekli seçenekleri açıklanmaktadır readme dosyasına bakın.
    Last edited by vBET; 11-03-14 at 12:41.

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •