Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Lappuse 2 gada 2 FirstPirmkārt 12
Rezultāti 11 līdz 18 gada 18

Thread: Forum saites = neveiksme

  1. #11
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja moman View Post
    Ok, paldies! Es centīšos šo, bet man ir vēl viens jautājums.

    Vai ir iespējams tikai atslēgt tulkošanas tajās nozarēs un ir saite pareizi norāda uz url? Man ir nojauta, ka attiecīgais posms netulkos, jo tas nav vBulletin spraudnis (to tikai vaicājumus DB atsevišķi).
    Tai nav jābūt vB spraudnis - tā vienkārši ir lapas, ko rada VB. Skatiet mūsu galvenajā lapā, Lejupielādēt vai Pirkt daļās - tie netiek veikti ar kādu paplašinājumu, bet gan rada ar VB. Tātad ir lietderīgi Veidnē ir iekļauts global.php un tā tālāk. Tātad šādām lapām var viegli, kā es aprakstīts jums.

  2. #12
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja moman View Post
    Es mēģināšu to ar htaccess failu, bet piecas buki saka, ka tā nedarbosies. Attiecīgais posms nav obligāti jātulko vispār, jo tas ir ļoti tehnisks, tāpēc es tikai vēlos, lai iegūtu ap bug vBET, kas tulko ārējās saites, kas var nebūt daļa no VB.
    I pārbauda jūsu vietnē. Tas ir darba naudas sodu - vienkārši doties uz savu forumu, var izdarīt tulkojumu un redzēt, ka uzskaite ir nevis pievieno lensreviews ...

  3. #13
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja moman View Post
    Es pieteicos htaccess noteikumiem, kā noteikts readme.

    Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
    
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
    
    RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true
    
    RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]
    Kaut Lapa nav atrasta - PentaxForums.com neatgriezās 404 lapa nav tulkots (acīmredzot, jo nav neviena vbet init tur), un turklāt visas saites no šīs lapas atpakaļ 404, kā vBSEO CRR ir pārtraucis darbu.

    Tāpēc pieņemsim tikai pieņemt vienkāršāks risinājums un saglabāt sev galvassāpes:

    Kā es varu novērst forumā saites no tulkošana?

    Pašlaik, Pentax Lens Pārskats un specifikācija Database - Galvenā indeksa (Saite) pārrakstīt, lai http://www.pentaxforums.com/forums/pl/lensreviews/ (404).

    Es gribu saiti nemainās.
    Es skaidri uzrakstīju, ka vieta tiek iegūti ar vBulletin, lai varētu to tulkot.

    Arī - Es neredzu, ko jūs esat rakstiski par. Es tur biju un saikne ar lensreviews nav mainījusies. Lūdzu, iedodiet man precīzu saiti uz lapu, kur es varu redzēt šo bojātu saiti.

  4. #14
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Atbildes
    168

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja vBET View Post
    Lūdzu, iedodiet man precīzu saiti uz lapu, kur es varu redzēt šo bojātu saiti.
    Iet uz PentaxForums.com - Pentax Photography Forum un noklikšķiniet uz Obiektyw Pentax Specyfikacja i weryfikacja danych (Tas ir, kas 4.kategorijas). Jūs saņemsiet 404.

    Tomēr šī pati saikne ir navigācijas joslas (pirmais ieraksts ar "Atsauksmes" pogu), un jums nav iegūt 404.

    Paldies par jūsu palīdzību. Es joprojām domāju, ka mēs neesam vienā lapā par to, ko īsti ir problēma, lai justies brīvi let me know, ja Jums ir nepieciešams papildu skaidrojums. Vēl vienu reizi, lai gan, problēma ir tā, ka

    mysite.com / lensreviews / ir pārrakstīts, lai mysite.com / forums / pl / lensreviews, kad tā iet caur forumu saiti.

    Man telpās tā, ka URL nav parsēt.

  5. #15
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Atbildes
    168

    Default

    Es domāju, ka ātri noteikt, lai tas būtu izmantot vBSEO s "Aizvietot" Forums Saites "ar tiešās saites uz mērķa URL." Tomēr, kā es izmantot hit uzskaites manu ārējām saitēm, darot varētu izjaukt šo sistēmu.

    Tādējādi saskaņā ar manu pastu iepriekš, pieņemsim atrast pareizo risinājumu šai.

  6. #16
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja moman View Post
    Iet uz PentaxForums.com - Pentax Photography Forum un noklikšķiniet uz Obiektyw Pentax Specyfikacja i weryfikacja danych (Tas ir, kas 4.kategorijas). Jūs saņemsiet 404.

    Tomēr šī pati saikne ir navigācijas joslas (pirmais ieraksts ar "Atsauksmes" pogu), un jums nav iegūt 404.

    Paldies par jūsu palīdzību. Es joprojām domāju, ka mēs neesam vienā lapā par to, ko īsti ir problēma, lai justies brīvi let me know, ja Jums ir nepieciešams papildu skaidrojums. Vēl vienu reizi, lai gan, problēma ir tā, ka

    mysite.com / lensreviews / ir pārrakstīts, lai mysite.com / forums / pl / lensreviews, kad tā iet caur forumu saiti.

    Man telpās tā, ka URL nav parsēt.
    Tagad es to redzu. Tie 2 saites, kas jūs rakstāt par nav vienādi. Viens no tiem ir precīza - 2. ir redirections un šis jautājums ir tieši šeit.

    Šis ar redirections iet ar:
    Code:
    Original:
    http://www.pentaxforums.com/forums/pl/forumdisplay.php?f=35
    Then some redirection (not vBET - probably vBSEO or .htaccess):
    http://www.pentaxforums.com/forums/pentax-lens-review-specification-database/
    And next one is by vBET (added language):
    http://www.pentaxforums.com/forums/pl/pentax-lens-review-specification-database/
    Then we have next redirection (not vBET - probably vBSEO or .htaccess):
    http://www.pentaxforums.com/lensreviews/index.php
    And one more time vBET is adding language:
    http://www.pentaxforums.com/forums/pl/lensreviews/
    Tātad, šeit vBET ir pievienojot valodu, jo jūs sākat kā saite uz forumu, un Jums ir tulkojumu uzskaiti. Tad jūs veicāt 2 redirections un katru reizi, vBET ir pievienojot tulkojumu uzskaiti.

    Ātri noteikt, lai jūs tālāk (nav pārbaudīts - veidotiem tā kopijas failu un ļaujiet mums zināt, tas strādā). Arī - jums vajadzētu pārveidot jūsu forumā lai iet, kur vēlaties pirmajā novirzīšana, ja tas ir iespējams.

    Ātri noteikt. Atveriet failu vbenterprisetranslator_seo.php, atrast līnija:
    Code:
    if (isset($_COOKIE['vbet_language']) && !isset($_GET['language']) && false === strpos($_SERVER['REQUEST_URI'],'external.php')) {
    un aizstāt to ar:
    Code:
    if (isset($_COOKIE['vbet_language']) && !isset($_GET['language']) && false === strpos($_SERVER['REQUEST_URI'],'external.php') && false === strpos($_SERVER['REQUEST_URI'],'lensreviews/index.php')) {
    Pēdējo reizi vBET; 25-12-09 pie 18:02.

  7. #17
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Atbildes
    168

    Default

    Paldies! Es modificēts kods nedaudz, bet tas bija darbs. Sākumā man bija likt "PENTAX-objektīvs-pārskats specifikācijai datu bāzes" par strpos, bet es vēl to nomainījuši uz "pārskatīšana", jo man arī ir PentaxForums.com Trešās puses Pentax Lens Pārskats Database - Galvenā indeksa kas tika novirzīta kļūda.

    PHP Code:
    if (isset($_COOKIE['vbet_language']) && !isset($_GET['language']) && false === strpos($_SERVER['REQUEST_URI'],'external.php') && false === strpos($_SERVER['REQUEST_URI'],'-review-')) { 
    Tāpēc tagad gan / lensreviews / un / userreviews / tiek novirzīts pareizi.

    Paldies vēlreiz!

  8. #18
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja moman View Post
    Paldies! Es modificēts kods nedaudz, bet tas bija darbs. Sākumā man bija likt "PENTAX-objektīvs-pārskats specifikācijai datu bāzes" par strpos, bet es vēl to nomainījuši uz "pārskatīšana", jo man arī ir PentaxForums.com Trešās puses Pentax Lens Pārskats Database - Galvenā indeksa kas tika novirzīta kļūda.

    PHP Code:
    if (isset($_COOKIE['vbet_language']) && !isset($_GET['language']) && false === strpos($_SERVER['REQUEST_URI'],'external.php') && false === strpos($_SERVER['REQUEST_URI'],'-review-')) { 
    Tāpēc tagad gan / lensreviews / un / userreviews / tiek novirzīts pareizi.

    Paldies vēlreiz!
    3.3.0 ir papildus parametrs 'Ignorēt URL "- tas saglabās izvēlēts URL no tulkošanas izsekošanu. Lūdzu, pārbaudiet to

Lappuse 2 gada 2 FirstPirmkārt 12

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •