Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 3 gada 3

Thread: Ieteikumi

  1. #1
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Atbildes
    168

    Default Ieteikumi

    Tie ir vairāk kā ieteikumi par iezīme pieprasījumus, bet es domāju, ka viņi būtu patīkams papildinājums.

    1. Es redzu, ka, ja tas pats vārds parādās vairākas reizes lapā, tā tiek nosūtīta uz jātulko divreiz.
    Piemēram, divas izvēlieties dropdowns, jūs varat redzēt šo URL: & q = Iezīmēt & q = Select

    Kā Tulkojumus fetched būtu pārstrādāts tā, ka pieprasījums nav izteikts divas reizes (tagad, gan Google un Bing API, ir pakļauta stingriem ierobežojumiem un maksājumi)

    2. Ja tulkojums nav, jo lietošanas limits ir sasniegts, liecina sākotnējais teksts, nevis tukšu stīgas.

    3. Nenoņemiet cilnes un robojumu no avota kodu. Tas nav uzlabot sniegumu un tikai padara avots grūtāk mainīt vai būvēt uz ko tie no mums, kam patīk plunčāties PHP.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Sveiki

    1. Jā, jums ir tiesības par to. Tas nebija jautājums, pirms un jo nebija vienotas gadījumu tas bija pat labāk sniegumu ne pārbaudīt tas pasaulē ir jau tulkojums rindā. Tieši tagad tā var droši daži centi. Mēs apskatīsim tuvāk mūsu algoritms.

    2. Tas dos nelielu darbību ietekmi, bet tas nedrīkst būt patiesi redzamas. Mēs atjaunināt šo.

    3. Mēs nevēlamies, lai veicinātu koda izmaiņas - tas rada tikai problēmas.

  3. #3
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Atbildes
    168

    Default

    Izklausās labi! Es esmu vēl izmantojot 3.3.3 un pasūtījuma integrācija ar reviewpost un photoplog man bija veikt dažas izmaiņas kodu ... es jau ieminējos par vēl vienu ieteikumu, though.

    Vēl viens ieteikums:

    4. Set čokurošanās taimautu par tulkošanas pieprasījumiem. Jebkas, kas aizņem ilgāku laiku nekā 1 sekundi, iespējams, ir nogalināti (Šīs izmaiņas iet labi kopā ar 2 #, pat ja Jums nav cache oriģinālā teksta).

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •