Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 8 gada 8

Thread: Ļoti dīvains jautājums

  1. #1
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Atbildes
    53

    Default Ļoti dīvains jautājums

    Lai gan man bija dažas servera slodzi uz serveri, pēkšņi es varu saņemt brīdinājumu no vb, ka man ir nepilnīga profils ailes aizpildīt. kas skaņu tiešām dīvaini, jo i dont ir jebkurā jomā, jo visi jau bija piepildīts.

    es eju uz lietotāja cp, un es redzu, ka tas, kas bija novietoti manu "par mani" tika nomainīts uz itāļu. sākumā es domāju, es got hacked vai kaut ko, mani uzņēma pētīta, taču nav to uzzinātu, un vēlāk es pārbauda ko tas vārds italian nozīmē, un tas ir tulkots termins, ko es jau bija manā profilā.

    Tas ir ļoti dīvaini, jo šķiet, ka kaut kā tas izraisīja vbet. i dont zināt, kāpēc, un es esmu tiešām traucē, lai uzzinātu, ka tādas lietas varēja ietekmēt citus datus too. visvairāk dīvaini lieta, lai gan ir tas, ka man bija datubāzi cache izslēgts.

    jebkura whats idejas notiek?

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    vBET nevajadzētu mainīt jūsu datus. vBET neizpaužas informāciju, kas nonāk pa pastu. Varbūt esat izdarījis tulkota informācija - šādā gadījumā jums nosūtīt šos datus uz serveri, un vBET nemaina POST info, lai tas devās uz DB. Tas ir tikai hipotēze. Un nedēļu hipotēze, jo vBET neizpaužas vērtības iekšpusē ievades lauki ... Tik tiešām tikai iemesls, es redzu, tagad tā ir, ka šādi dati tika nosūtīt uz serveri.

    Tajā brīdī es neesmu pārliecināts, ka es nesaprotu jums labi. Tātad, lūdzu, sniedziet precīzu informāciju:
    - Kurā lapā Jūs redzat šo informāciju (URL)
    - Kāds ir lauka nosaukums
    - Jūs varat atveidot jautājumu?

    Mēs pārbaudīsim pēc tam, kad mēs būsim pārliecināti, ko, lai pārbaudītu

  3. #3
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Atbildes
    53

    Default

    userprofile lauks "par mani", tas viens bija mainījies. Man bija kaut kas rakstīts tur, tad kāda iemesla dēļ es saņēmu brīdinājumu, ka man ir nepilnīgs profila, lai gan visi bija piepildīta. tad es eju, lai redzētu, un es redzu, ka šī profila jomā, "par mani" ieguldījums bija italian: /

  4. #4
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Atbildes
    53

    Default

    Es arī redzēju, ka daži, kas nav angļu rakstzīmes ja maina, lai ?????????? piemēram, meta apraksts: /

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Labi, tāpēc - jums ir iespēja atveidot? Vai es saprotu pareizi, ka man ir, lai rediģētu profilu tulkoto lapu un provocēt formas kļūdas, un pēc tam tas tiks iztulkots? Jā? Lūdzu, iedodiet man punktā, ko darīt - mēs strādāsim, lai reproducētu par mūsu testu forumos un labot to
    Pēdējo reizi vBET; 25-09-11 pie 22:21.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja tsak76 View Post
    Es arī redzēju, ka daži, kas nav angļu rakstzīmes ja maina, lai ?????????? piemēram, meta apraksts: /
    Vai tas ir tas pats jautājums - montāžas profilu, vai kaut kas cits? Par jaunu jautājumu, lūdzu, atveriet jaunu tēmu un sniegt vairāk info

  7. #7
    Pensionāri;)
    Pievienošanās datums
    Aug 2011
    Atbildes
    441

    Default

    Es esmu mēģinājis attēlot šo jautājumu mūsu testā forumā, rediģējot / taupīšanas / translating datus "par mani", bet es nevarēju to izdarīt. Man žēl man ir, lai būtu vairāk mājieni

  8. #8
    Pensionāri;)
    Pievienošanās datums
    Aug 2011
    Atbildes
    441

    Default

    Nav atbildes, uzskata, ka atrisināt, ja jums ir kādi jautājumi par šo tēmu, lūdzu, jautājiet, es vēlreiz atveriet to, lai jebkuri citi jautājumi, lūdzu, atvērt jaunu pavedienu

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •