Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 8 z 8

Wątek: Bardzo dziwny problem

  1. #1
    Członek
    Zarejestrowany
    Styczeń 2010
    Wiadomości
    53

    Default Bardzo dziwny problem

    Choć miałem pewne obciążenie serwera do serwera, i nagle pojawia się ostrzeżenie od czas, że mam niepełne pola profilu wypełnić. , które brzmią bardzo dziwne, ponieważ ja dont mieć żadnych pól, ponieważ wszystkie zostały już wypełnione.

    i przejdź do cp użytkownika i widzę, że to co znalazł się w moim "o mnie" została zmieniona na włoski. na początku myślałem, że mam posiekany lub coś, mój gospodarz badane, ale nie dowiedzieć się, a później i sprawdzić, co to słowo oznacza w języku włoskim i jest to tłumaczone określenie tego, co i już w moim profilu.

    to jest bardzo dziwne, ponieważ wydaje się, że w jakiś sposób było to spowodowane vBET. Nie wiem dlaczego, a ja jestem naprawdę przeszkadza, aby dowiedzieć się, że takie rzeczy mogą mieć wpływ także innych danych. najbardziej dziwne rzeczy jednak to, że miałem pamięci podręcznej bazy danych wyłączona.

    żadnych pomysłów, co się dzieje?

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    vBET nie powinny zmienić swoje dane. vBET nie przekładają się informacje, które przychodzi przez POST. Być może popełnił informacje przetłumaczone na język - w takim przypadku wysyłania tych danych do serwera i vBET nie zmieniają informacji POST, więc udał się do DB. To tylko hipoteza. I hipotezy tygodniu, bo vBET nie przekładają wartości wewnątrz pól ... Tak naprawdę jedyny powód widzę to teraz jest, że takie dane było wysłać na serwer.

    W tej chwili nie jestem pewien, rozumiem dobrze. Więc proszę podać dokładne dane:
    - Na której stronie widzisz te dane (URL)
    - Jaka jest nazwa pola
    - Można odtworzyć problem?

    Sprawdzimy to po będziemy mieć pewność, co do wyboru

  3. #3
    Członek
    Zarejestrowany
    Styczeń 2010
    Wiadomości
    53

    Default

    dziedzinie userprofile "o mnie" ten został zmieniony. I coś tam napisane, to z jakiegoś powodu mam ostrzeżenie, że mam niepełne pola profil chociaż wszyscy się najedli. Potem poszedł do i widzę, że w tej dziedzinie profil "o mnie" wejście było po włosku: /

  4. #4
    Członek
    Zarejestrowany
    Styczeń 2010
    Wiadomości
    53

    Default

    Widziałem też, że niektóre znaków spoza angielskiego alfabetu, gdzie zmienia się ?????????? na przykład w opisie meta: /

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    OK, więc - jesteś w stanie go odtworzyć? Czy dobrze rozumiem, że muszę zmienić profil na przetłumaczone na stronę i prowokują błędy postaci, a potem zostanie ono przetłumaczone? Tak? Proszę dać mi w punktach co zrobić - będziemy pracować do odtworzenia na naszym forum testowania i poprawiania
    Ostatnio edytowane przez vBET; 25-09-11 W 22:21.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Quote Napisał tsak76 View Post
    Widziałem też, że niektóre znaków spoza angielskiego alfabetu, gdzie zmienia się ?????????? na przykład w opisie meta: /
    Czy to jest ten sam problem - profil edycji lub coś innego? Na nowej emisji należy otworzyć nowy wątek i dać więcej informacji

  7. #7
    Emeryturze;)
    Zarejestrowany
    Sierpień 2011
    Wiadomości
    441

    Default

    Próbowałem odtworzyć ten problem na naszym forum test edycji / zapis / tłumacząc danych w "o mnie", ale nie byłem w stanie to zrobić. Przykro mi i mieć więcej wskazówek

  8. #8
    Emeryturze;)
    Zarejestrowany
    Sierpień 2011
    Wiadomości
    441

    Default

    Brak odpowiedzi, uznają to za rozwiązany, jeśli masz jakiekolwiek pytania na ten temat prosimy pytać, będę jej ponowne otwarcie, do wszelkich innych kwestii, należy otworzyć nowy wątek

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •