Text automatically translated from: Greek to: Latvian
Translated text
Šis kurss teksts ir uzrakstīts grieķu valodā

Sākumā man bija redzējuši syngekrimeni jauninājums vBulletin man nebija īpaši sajūta, padarot uzstādīšana 2chch visiem mūsu foruma locekļi bija saviļņots! Pēkšņi no nekurienes sāka parādīties, un lietotājiem no citām valstīm, un ir pārliecināts, ka tas bija saistīts ar uzlabotu!

Vienīgā problēma ir (un, protams, ir problēma manā forumā, jo man ir uzstādītas daudz uzlabojumu un programmas / plugins, bet varbūt servera hosting lapu) ir lēni un milzīgais datu apjomu, kas ikdienas backup, kas automātiski forums .

Protams izslēgts caching un 1,2 Gbytes nebija backup sistēmu dienā (aferesa un attēlus atrašanos datubāze) no ikdienas rezerves lielumu samazinājies līdz aptuveni 360 Mb.

Tagad es invalīdiem cache, un man ir tikai 4 galvenajām valodām var izvēlēties foruma locekļi.

Tāpēc es gaidīt nepacietīgi 2 lietas. Problēma 3.ch kurš ir uzlabojies jautājumu par pagaidu uzglabāšanu, un, protams, drīz būs mainīsies vietnes mitināšanas lapas.

Kad okoklirothei versija 3x, un tad, kad mana foruma pieaugusi līdz līmenim, kas ir šeit ātrums ir pārliecināti, ka kustības dalībnieku un apmeklētāju forums divkāršosies un, iespējams, trīskārši īpaša jauninājums.

Pateikties
Nektarios Zogkos
Original text