Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Lappuse 2 gada 2 FirstPirmkārt 12
Rezultāti 11 līdz 17 gada 17

Thread: Facebook Tāpat Button

  1. #11
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Es neredzu nekā, piemēram, ka ... Varbūt tas rada kaut ko citu atbilstoši lietotāja valsti. Vidū (starp Google meklēšanas un poga ziedojuma) es redzu dažus image ar tekstu "Man patīk tas" poļu valodā. Pastāstiet tas ir šo vai kaut kas cits. Ja kaut kas cits - lūdzu, iedodiet man ekrānuzņēmumu pilnīgi forumā, un vietas, kur tā ir. Es neredzu Thung up attēlu ...

  2. #12
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Atbildes
    210

    Default

    Jā, tas ir facebook, piemēram, pogu.

    Kad jūs noklikšķiniet uz tā tas patīk foruma lapas uz jūsu facebook profilu.

    Izņemot tas vienmēr patīk angļu valodā nav tulkots URL.

  3. #13
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Kā es redzu facebook reaģē uz pārlūkprogrammas valodas iestatījumos - es to redzu poļu valodā. Arī pēc tam noklikšķinot redzu login formu, poļu valodā. Tātad jums tiešām ir nepieciešams jebkurā integrācija šeit? ...

    Ja jūs vēlaties, lai tur valodu vērtība, tad vispirms lūdzu, pārbaudiet, kāds ir nosaukums atribūtu valodas kodu izmanto Facebook. Atrast arī tie izmanto pašu valodu kodus. Ja jā, tad vienkārši veidnē, kur jūs pievienot iframe mainīt iframe src atribūta vērtība un pievienot tur valodas kodu. Vērtība tiek saglabāta ar vBET $ _ REQUEST [valoda] - veidnē lūdzu izmantot $ _ REQUEST [valoda].

    Tāpat, lūdzu, ņemiet vērā, ka saturs iframe neuzskata par daļu no jūsu lapas ar Google roboti. Par roboti katrs iframe ir atsevišķa lapa - katrs var atsevišķi indeksēti. Tātad indeksācija savu lapu robotiem nav ņemta vērā satura iframe - to uzskata par saiti.

    Pastāstiet to darīja palīdzēt.
    Pēdējo reizi vBET; 02-11-10 pie 15:13.

  4. #14
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Atbildes
    210

    Default

    Jums nav saprast. Vai jums ir Facebook kontu? Nav ideju, ko tas ir saistīts ar robots.txt un Google. Tas ir facebook, piemēram, pogas, nekā tad, ja nospiests parāda jums patīk mājas lapā jūsu Facebook lapu, lai jūsu draugi, tad noklikšķiniet uz tā un jūs saņemsiet plūsmu no facebook.

    Ļaujiet man paskaidrot labāk;

    Es noklikšķiniet patīk pogas Spāņu (es)



    Manā facebook saite ir angļu versija (en)


  5. #15
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Jā - man nebija saprotams. Viss, ko es redzēju bija Facebook login lapu, kas jau bija poļu un es domāju, ka jums ir šo tulkojumu. Kā es redzu, jūs vēlaties, Facebook, lai redzētu saites uz jūsu tulkoto lapu. Lūdzu, iedodiet man kādu brīdi es vēlreiz šo iekļauti iframe.
    Pēdējo reizi vBET; 04-11-10 pie 19:50.

  6. #16
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Labi, tāpēc - jums ir mainīt šo kodu (no vBSEO vītne):
    Code:
    $facebook_liked_url = $_SERVER['VBSEO_URI'];
    ar šo vienu (nav pārbaudīts):
    Code:
    require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_url_tracking.php');
    $facebook_liked_url = $_REQUEST['language'] ? vbet_createURLForAddressNoChecks($_REQUEST['language'], $_SERVER['VBSEO_URI']) : $_SERVER['VBSEO_URI'];
    Pastāstiet to darīja palīdzēt

  7. #17
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Atbildes
    210

    Default

    Es, ka pārmaiņas, bet kad man patīk transted url arī norāda uz manu facebook lapā kā:

    Dave patīk http://www.facebook.com/forums/da/ uz facebook.com.

    Tas ir pilnīgi nepareizi.

    Paldies.

Lappuse 2 gada 2 FirstPirmkārt 12

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •