Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Страницата 2 на 2 FirstПърви 12
Резултати 11 за 17 на 17

Тема: Facebook Подобно на Бътън

  1. #11
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Аз не виждам нищо подобно ... Може би тя генерира нещо друго, според потребителя страната. В средата (между Google търсене и бутон за дарение) Виждам, че някои образ с текст "Това ми харесва" в полски. Моля, кажете, е това или нещо друго. Ако нещо друго - моля, дайте ми снимка на екрана на пълна форум и точката, където тя. Аз не виждам thung на изображения ...

  2. #12
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Фев 2010
    Мнения
    210

    Default

    Да, това е Facebook като бутон.

    Когато щракнете върху него, че харесва форум на страницата на вашия профил във Facebook.

    С изключение на това, че винаги се харесва на английски не версия на преведените URL.

  3. #13
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Както виждам Facebook реагира на настройките на браузъра език - аз го виждам в полски. Също така, след като натиснете виждам логин формата на полски език. Така че наистина се нуждаят от интеграция тук? ...

    Ако искате да поставите там стойност език, тогава за първи път се моля, проверете какво е името на атрибут за езиков код, използван в Facebook. Също така те използват същите кодове език. Ако отговорът е "да", тогава просто в шаблон, където сте добавили IFRAME промяна IFRAME SRC приписват стойност и да добавите има код на език. Стойността се съхранява от vBET в $_REQUEST ['език'] - на шаблон използвайте $_REQUEST [език].

    Също така моля, имайте предвид, че съдържанието на IFRAME не се третира като част от вашата страница от роботи Google. За роботи всеки IFRAME е отделна страница - всеки от тях може да бъде отделно индексирани. Така че индексирането на страницата ви роботи не се вземат под внимание съдържанието на IFRAME - то се третира като връзка.

    Моля, информирайте, та да помогне.
    Последната промяна е направена от vBET; 02-11-10 В 15:13.

  4. #14
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Фев 2010
    Мнения
    210

    Default

    Вие не разбирате. Имате ли Facebook сметка? Нямам представа какво е това да се направи с robots.txt и Google. Това е Facebook, като бутон, отколкото, когато не е натиснат, ви показва като на уебсайта на страницата си във Facebook, така че приятелите ви след това да щракнете върху него и ще получите трафик от Facebook.

    Нека ти обясня по-добре;

    Кликна като бутон за испански (ES)



    В Facebook ми връзка е за версията на английски език (EN)


  5. #15
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Да - аз не разбира. Всичко, което видях, беше логин страницата на Facebook, която вече беше в полски и аз си помислих, че имате предвид този превод. Както виждам, вие искате Facebook, за да видите връзка към вашия преведените страници. Моля, дайте ми един момент аз ще гледам отново на това включва и вградена рамка.
    Последната промяна е направена от vBET; 04-11-10 В 19:50.

  6. #16
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    OK така - трябва да смените този код (от края на резбата vBSEO):
    Code:
    $facebook_liked_url = $_SERVER['VBSEO_URI'];
    този един (не е тествано):
    Code:
    require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_url_tracking.php');
    $facebook_liked_url = $_REQUEST['language'] ? vbet_createURLForAddressNoChecks($_REQUEST['language'], $_SERVER['VBSEO_URI']) : $_SERVER['VBSEO_URI'];
    Моля кажете, та да помогне

  7. #17
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Фев 2010
    Мнения
    210

    Default

    Направих тази промяна, но когато аз като transted URL го покаже на страницата ми във Facebook:

    Дейв обича http://www.facebook.com/forums/da/ На facebook.com.

    Това е напълно погрешно.

    Благодаря.

Страницата 2 на 2 FirstПърви 12

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •