PDA

View Full Version: vBadvanced Dynamics integrāciju



vBET
14-11-09, 15:05
Integrēt vBET ar VBA Dyna jums ir jāinstalē tikai vienu papildu un bezmaksas spraudnis. Jūs varat lejupielādēt to no stiprinājuma šajā amatā. Uzstādīšana ir ļoti vienkārša - vienkārši augšupielādēt failus, instalēt ražojuma dokumentāciju un veikt maz konfigurācijas izmaiņas vBET - visi dati ir iekļauti iepakojumā.

Atbalstītie kopš: vBET 3.2.0
Testēts uz: vBAdvanced Dynamics 1.2.0

Ko šis spraudnis dos jums:

Daudzvalodu Kopienas atbalsts - lietotājiem būs iespēja rakstīt ierakstus dažādās valodās
Atbalstītie automātisku ziņojumu par valodas noteikšanas
Atbalsta lietotāja noklusējuma valodas redaktoriem
Lietotājvārdi netiks iztulkots

Pārlūkot kategorijas
Biedra kategorijām
Dyna postbit
Ierakstu

vBET
21-11-09, 18:42
Jaunā versija atbalsta automātisku ziņojumu par valodas noteikšanu.

Nepieciešama vBET 3.2.0 un augstākas

muratcan25
24-12-09, 15:58
Jā, es domāju, ka problēma netiks slodze plug-ins

yahoooh
30-12-09, 22:51
kad es noklikšķiniet pieķeršanās
tas dos tukšu lappusi

vBET
31-12-09, 16:58
Paldies par piezīmi - tas ir pusē, servera efekts pārvietojas es augšupielādēt to vēlreiz.

Un tagad tā ir pieejama:)

yahoooh
20-01-10, 01:43
vai jūs varētu plz pārbaudīta, ja replys un jaunus ierakstus būs vienādas iespējas, piemēram, to, ko mēs redzam pavedieni forumā
lietotājs var atbildēt ar savu māti valoda un vbet tiks tulkots citiem atkarīgi to valodās

vBET
21-01-10, 16:16
Jā - tas būs:) Šī ir bezmaksas pievienot vBET 3.x - tikai mēģināt tā:)

tavenger5
03-03-10, 18:49
Kādu iemeslu dēļ tikai mājas lapā par manu vbDynamics strādā. Post lappuses rezultātus 404 un kategoriju lapās vairs neietver dinamika mapi (izsekošana no mājas lapas). Es sekoju norādījumiem. Vai ir kaut kas cits man ir jādara? Es lietoju Spider Friendly URL izvēles. Vai pārrakstīt noteikumi dinamikas mapes jāmaina?

vBET
03-03-10, 20:46
Kādu iemeslu dēļ tikai mājas lapā par manu vbDynamics strādā. Post lappuses rezultātus 404 un kategoriju lapās vairs neietver dinamika mapi (izsekošana no mājas lapas). Es sekoju norādījumiem. Vai ir kaut kas cits man ir jādara? Es lietoju Spider Friendly URL izvēles. Vai pārrakstīt noteikumi dinamikas mapes jāmaina?

Vai jūs, lūdzu, PM man savu foruma adresi. Es gribu uzzināt, kas versiju jūs lietojat, un kāda veida tulkošanu saišu.

tavenger5
03-03-10, 22:08
PM'ed jūs **********..

vBET
22-06-10, 23:01
Package atjaunināts. Versija nav mainījusies, jo tikai 3 papildu failus karogus, kur pievienotā ko var arī ņemt no pagājušā vBET presei - šeit pievienoto lietotāju ērtības.
Ja jums jāatjaunina, lai 3.3.4 vBET jūsu karogus var pārtraukt darbu uz VBA Dynamics - tikko veikts pirmo integrāciju soli vēlreiz (augšupielādējiet attēlus), un tā tiks atrisinātas:)

yahoooh
13-11-10, 08:11
ir tur update versija VBA 2.0.x pēdējo versiju, un vBulletin 4.0.x
kā jūs zināt versiju par veco vBulletin nestrādās ar jaunajām

vai jūs varētu atjaunot to, un es varu nodrošināt Dyna pārbaudīt tikai
paldies

vBET
14-11-10, 06:10
Šobrīd mēs neatbalstām VBA par vB4.0
Mēs atbalstām to vB3.8 jo viena no mūsu lietotāju deva mums piekļūt forumam ar VBA (kas tiek maksāti mod kā es atceros). Mums nav licences VBA 2.0.x

Arī nākotnē, lūdzu, aprakstiet, jautājumus saistībā ar vB4.0 sadaļās vBET4.x:)

anand
31-01-12, 05:47
Atkal mums ir šī problēma ar jaunākajām versijām un fails nav pieejams, jūsu serverī

http://www.architectpavilion.com/vbet_missing_images.jpg

http://www.architectpavilion.com/vbet_file_error.jpg

VB - versija: 4.1.0
dinamika - versija: 2.1.3 RC1
vbenterprisetranslator-versija: 4.4.6


paldies
Anand

r.dziadusz
01-02-12, 11:27
Hi,
Lūdzu, atveriet jaunu tēmu mūsu forumā. Arī droši vien mums vajadzēs rediģēt spraudnis tāpēc, ka:

Šobrīd mēs neatbalstām VBA par vB4.0

Lūdzu, atveriet jaunu tēmu

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1