PDA

View Full Version: Atrisinātas CMS-Translation atšķiras, kad viesis un kad pieteicies



brubros
06-09-10, 05:00
Es vienmēr esmu pieteicies vBulletin kā administrators. Bet pirms dažām dienām man bija testēšana kaut ko un jāizrakstās kā administrators un tikai skatījās tīmekļa vietnē, kā nereģistrētu viesis. CMS uz priekšējā lapā es rakstu, kas sākas ar BBCode [lang = pt] (Portugāles), bet kad es paskatos uz priekšējā lapā, kā nereģistrētu lietotāju kopsavilkumā tiek parādīta kā Filipino. Tad, ja es pieteikties kā administrators, uz priekšējā lapā kopsavilkumu parādās angļu valodā, kā es varētu gaidīt, tulkojumā no portugāļu. Ļoti dīvaini ir divas dažādas uzvedības pamatā ir pieteicies statusu. Ja jums nepieciešama papildu informācija, lūdzu, jūtieties brīvi, lai apskatīt manu vietni, un, ja jums ir nepieciešams, lūdzu, jūtieties brīvi pieteikties, izmantojot pieteikšanās informāciju, ko es iepriekš paredzēts, lai jūs iegūtu jaunāko jauninājums uzstādīšana. Ja nevarat atrast pieteikšanās informāciju, ko es iepriekš iesniegtos, lūdzu, tikai ļaujiet man zināt, un es PM šo informāciju jums. Jūsu palīdzība, kā vienmēr, ir ļoti appreciated!

vBET
06-09-10, 07:48
Lielākā daļa, iespējams jums ir ieslēgts Viesu Cache un kāds rediģēšanas ziņu. Tāpēc es domāju, ka iemesls ir:
1. Kāds rakstīja ziņa, kuriem Google konstatēts nepareizs valodā.
2. Tas bija jau kešatmiņā Viesu Cache
3. Kāds, kas korekcijas īsziņu (hange valoda)
Šādā scenārijā var redzēt citu valodu viesis (kas ir hached rezultāts) un pieteicies lietotājam. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tādā gadījumā tā pazudīs pati pēc cache termiņa beigām (pēc noklusējuma 1 stunda attiecīgās lapas).

Pastāstiet nav jautājums pazūd (tā tas bija tikai kešatmiņā rezultāts), vai mums vajadzētu izpētīt šo jautājumu vairāk.

brubros
07-09-10, 14:17
Paldies. Jūsu skaidrojums, šķiet, lai precīzi aprakstītu apstākļus kļūda, jo nepareizu tulkojumu, šķiet izzust kā problēmu laikā par katru rakstu. Lai novērstu šo problēmu, man vajadzētu izslēgt kešatmiņu? Tā kā es esmu tikai viena radot CMS rakstus un tikai viens ar izveides / modifikāciju piekļuvi, šī kļūda tiek ieviesta ar Google?

vBET
07-09-10, 19:20
Google ne vienmēr atrod attiecīgā valodā. Parasti tas labi, tomēr dažkārt nē. Esmu pārliecināts, ka Google zina par to.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1