PDA

View Full Version: Atrisinātas CMS sākumlapā - iespēja izslēgt displeju tulkošanas karogiem



brubros
22-08-10, 19:06
Man ir sākuši izmantot and BBCode pantos, kur es zinu, mašīntulkošanas bez cilvēka iejaukšanās ir pietiekama. Es pievienoju visu rakstu ar vBET BBCode. Es mīlu iezīme! Tulkojuma karogiem raksta skats un oriģinālā teksta pieejamību displejs ir perfekts, tomēr jautājums par karogiem un "drop-down" bultiņas mājas lapas skatījumu CMS (.../ saturu /) displejs aizņem pārāk daudz vieta manu mērķiem. Es vēlētos, lai būtu [lang] kodi ignorēti, kad redzams uz priekšējā lapā. Varbūt visā pasaulē, kas vbet vadības panelī?

Lūdzu, atvainojiet mani, ja šī iezīme pieprasījums jau ir jāveic kāds cits.

vBET
24-08-10, 05:38
Lūdzu, skatiet pie iespējām (Admin CP -> vBET -> Misc):
- Rādīt sākotnējo tekstu par lietotāju
- Rādīt sākotnējo tekstu viesu

Varat konfigurēt tur jūs vēlaties, lai parādītu sākotnējo tekstu (un kā) vai nav. Vai tas ir tas, ko jūs domājāt?

brubros
28-08-10, 03:37
Jā. Tas ir risinājums. Sorry es nokavēju to!

kamilkurczak
28-08-10, 13:18
Paldies par apstiprinājumu. Es pārvietot šo pavedienu, lai problēmu novēršana

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1