PDA

View Full Version: Vēl viens veiksmes stāsts



VGF
01-06-10, 16:15
Man bija tikai spraudnis instalēts, piemēram, 10 dienām (maksas versija) un jau esam dubultojuši summu normālu apmeklētāju. Un tas turpina pieaugt ar katru dienu.

Daži no maniem top galamērķa lapas, tagad ir vairāk populārs un vairāk apmeklētajām citās valodās ... kā manu noklusējuma angļu valodā.

Pagāja apmēram 2 līdz 3 dienas no citām valstīm, lai sāktu parādīties lēnām hits. Taču pēdējo pāris dienu laikā viņi ir strauji pieaug.

Man ir vbSEO uzstādīta arī, un iesakām arī citiem. Tā kā tās svarīgi, lai nosaukumu atslēgvārdus jūsu URL, kā arī un kas beidzas ar. Html. Es neesmu mēģinājis vBulletin 4,0 URL optimizācijas metodes, tāpēc es neesmu pārliecināts, cik labi, ka viens strādā.

Viena lieta, ko es zināt, ir, jūs redzēsiet ļoti maz atslēgvārdu trafiku palielinās, ja jūsu lapas nav SEO optimizēta, un vēl beigsies. Php

Arī es nekad modificēts manas vbSEO Sitemap, lai iekļautu citas valodas. Faktiski es ar invaliditāti vbSEO Sitemap pilnībā tā, ka Google varētu lēnām atrast visu pati. Kā tas ir darīts pareizi. Jums nav nepieciešams, lai iesniegtu savu vietu, lai dažādas google versijām, vai nu ... Tā būs atrast jūsu saturu automātiski un ievieto to attiecīgajās meklētājprogrammā. (Google Ķīna, Google Indija, uc)

Hits bija pieaugošas tik daudz pēdējo pāris dienām, ka man bija atslēgt ", kas ir online", un citiem kosmētikas iezīmes vBulletin, lai saglabātu servera slodzi uz leju.

Michal ir ģēnijs, un šis spraudnis, kicks ass.

Vienīgā kļūda man uzbrauca, kad instal bija, ka man ir "firmas bezmaksas" versija vBulletin. Tātad, kad es izņemta autortiesību paziņojums, ka messed ar funkcionalitāti vBet, kā arī. Bet visi ir arī tagad un personāls šeit palīdzēja man atrisināt.

PM url.

VGF
26-06-10, 16:26
Nedaudz pēc mēneša, ņemot vērā šo spraudnis instalēts, es esmu vēl redzēt aptuveni 75%, satiksmes pieaugums no iepriekš.

Ņemot vērā, mēs jau kļūst tūkstošiem apmeklētāju dienā, pirms mēs instalēta šo spraudni, es uzskatu, ka tas ir milzīgs panākums.

Citi uzņēmumi, piemēram, vbSEO teica, ka tas būtu tikai pagaidu satiksmes smaile par nedēļu vai 2, un tas ir visiem .... labi, tie ir nepareizi.

Starp citu, nav apnikt mēģina iegūt labus padomus no tiem par šo spraudni, tie esam bijuši pret to nekā gadu, tagad .... droši vien tāpēc, ka to darbības traucējumus tās nav izgudrot to .. : Rolleyes:

vBet ieži!

motshy
23-09-10, 19:57
Es esmu priecīgs dzirdēt šo

Octavius
23-06-11, 05:07
Izklausās lieliski!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1