PDA

View Full Version: Cik daudz ātrāk ir cache ielādes laiks 3,0?



krisp
20-10-09, 01:16
Lets teikt cache ielādes laiks 2.0 indekss = 100. Cik ilgi ir cache ielādes laiks 3,0? - Tāpat kā indekss = 80, vai arī tā?

vBET
20-10-09, 02:33
Diemžēl man nav oficiālu rezultāti no izpildījuma testi, jo es esmu koncentrējoties tieši tagad, lai padarītu vBET 3,0 pārdošanai pieejami:)

Bet es varu pateikt jums daži iemesli, kāpēc tā ir ātrāk. Pēc tam, kad patiesi spēcīgu izmeklēšanā tā notiek, ka vBET 2,0 veikalos daži dati, kas nav vajadzīgs un rada indeksu, kas netiek izmantota. 3,0 cache izmaiņas novērš šo nevajadzīgām lietām. Tāpēc vBET ir ātrāka laikā cache iepildot un pietvīkums. Tas būs vēl ātrāk (visās jomās - arī izvēloties dati) ir 4,0, jo man jau ir risinājums prātā, tikai daudzas nepieciešamās izmaiņas un ka tāpēc tas ir jāgaida mazliet tiesības tagad.

海派国际翻译
20-11-09, 14:40
O (∩ _ ∩) O ~ iet cauri, lai redzētu

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1