PDA

View Full Version: Performance ar lielu cache



moman
07-02-10, 09:02
Man pašlaik ir manu sistēmu konfigurēt, lai notīrītu visu kešatmiņu katru nedēļu. Ar tukšu cache, mana datu bāze ir par 1.1Gb, bet ar pilnu cache, tas ir apmēram 4.5GB.

Esmu ievērojis, ka lielāka kešatmiņa, lielāks mana vidējā servera slodze kļūst. Jebkurā brīdī mans forums ir starp 650 un 1300 saitā, taču tas nešķiet ietekmēt slodzes cik kešatmiņas lielumu.

Ar lielu cache, servera slodze ir 3,3-3,8, bet ar tukšu vienu, tas paliek 2,0-2,5 robežās. Tas nav slikti vispār, kā es esmu 16-core serveri, bet man bija tikai jautājums, ja šāda uzvedība ir sagaidāma ar mainīgu datu bāzes lielums!

Paldies,
Adam

vBET
07-02-10, 23:28
vBET ir indeksu cache galdiem un izmanto ātrāko MySQL dzinēju cepure - MyISAM. Tāpēc mums ir vislabākais, veicot izvēli par DB kešatmiņu. Visa atšķirība, kas Jūs novērojat nav pusē vBET, bet pusē, MySQL, kas izpilda vaicājumiem. Indeksi sniedz jums ātrāku reakciju un apliecina, ka atbildes laiks nav gatavojas dramatiski līdz ar lielāku datu apjomu. Still MySQL jāmeklē lielāks indeksi un kā es domāju, tas aizņem vairāk resursu. Tas ir kāpēc jūs novērojat lielāku servera slodzi.

Arī - ja tulkojums ir cache, tad tas ir ņemts no turienes. Ja nē, tad Google tiek lūgts tulkošanai. Tas aizņem vairāk laika, tad, bet, visticamāk, notiek arī mazāk resursu no jūsu servera. Tas aizņem vairāk laika, jo ir komunikācija ar Google servera, kurš prasa laiku, ir arī tulkojumu, kas prasa laiku un ir sūtīšanu rezultātus no Google uz jūsu serveri, kas arī prasa laiku. Tas aizņem mazāk resursus, jo serveris ir gaida atbildi pasīvi un, kad tas kļūst tas ir tikai vienkāršs izsaiņošanas atbildi. Getting tulkojumā no cache ir daudz, daudz straujāk - tulkošana jau tiek darīts, un tas ir uz sava servera, tomēr tas ir jāņem no datu bāzes, vaicājums ir jāizpilda, MySQL ņem daži CPU un atmiņas par to.

Pieņemot, - izmantojot cache ir ļoti laba ideja. Ja jūs sajutīsiet, ka serverim ir problēmas ar to varat eksperimentēt atslēgt cache dažu valodu un salīdzināt servera veiktspēju. Mēs neiesakām, lai novērstu cache pilnīgi.

moman
08-02-10, 19:27
Tas ir par to, ko es gaidīju:)

Performance ir labi tagad, tas ir tikai, ka slodze nekad gāja daudz augstāki nekā 2,0 pirms vBET. Es domāju, ka tas ir tā vērts, lai gan!

Kamēr slodze ir zem 16,0, tad serveris nav aplikta ar nodokli, tāpēc es domāju, ka mēs esam labi: D

Konstantin
18-02-10, 23:08
Vai pastāv iespēja vai jāsaglabā kešatmiņas failu, lai samazinātu slodzi uz MYSQL datubāzi? es izmantoju tikai 2 valodu, jo skaits ziņojumi forumā daudz un nevēlaties liela izmēra datu bāzē dannyhBudet vietā ar vbet darbu labāk pēc tam, kad jūs instalēt nginx, eaccelerator? jūs domājat par moduli, lai paātrinātu tās darbā lieli forumi redizains? Izmanto kešatmiņas lielums 1-2 GB manā gadījumā no programmas nevar iziet. Varbūt tur ir dažas optimizācijas darbu? vai ir iespējams likt foruma modulis vbet 3.3.1 vb 3.8.4 + vbseo 3.5 RC2? kāpēc tas ir tik dārgs variantu bez autortiesību? (220$), Izmantojot vbet 2.4.3 un pirktu vbet 3.3.1. Mans forums pārdod saites SEO apmaiņai. Autortiesību atsauce produblirovannaâ 15000 lapas, man nav piemērotas 90 $ ir gatavs maksāt, bet 220$ tas ļoti daudz

vBET
18-02-10, 23:35
Vai ir iespējams vai jāsaglabā kešatmiņas failu, lai samazinātu slodzi uz MYSQL datu bāze būs vai vietu ar vbet strādāt labāk, pēc tam, kad jūs instalēt nginx, eaccelerator? jūs domājat par moduli, lai paātrinātu tās darbā lieli forumi redizains? Izmanto kešatmiņas lielums 1-2 GB manā gadījumā nav izvades. kāpēc tik dārgi versiju bez autortiesībām? (220$), Izmantojot vbet 2.4.3 un pirktu vbet 3.3.1. Mans forums pārdod saites SEO apmaiņai. Autortiesību atsauce produblirovannaâ 15000 lapas, man nav piemērotas 90 $ ir gatavi maksāt, bet 220$ ir ļoti mnogo izmantot tikai 2 valodu, jo skaits ziņojumi forumā daudz un nav nepieciešams liels datu bāzes lielumu

Mēs plānojam pievienot arī failu kešatmiņu uz vBET. Tāpēc, ka tieši tagad ir mūsu prioritāte, un lielākā daļa centieni ir par vBET4.0 mums nav grafika failu kešatmiņu funkcionalitāti. Lūdzu, atcerieties, ka varat pielāgot, kuras valodas strādās ar kešatmiņu. Tātad, ja vēlaties varat izmantot cache tikai attiecībā uz dažām tulkojumu, kas jums dos pieejama. Tāpat, lūdzu, ņemiet vērā, ka maksā versija vBET ir uzlabojusies datu bāzes cache tādēļ ir ātrāks, ka bezmaksas versija. Ir arī citi uzlabojumi maksā versiju - parasti tas ir ātrāk un ņemot mazāk atmiņas. Mums jau ir klienti, kas ir veiksmīgi izmanto to lielā dēļiem.
Mums nav veiktas darbības pārbaudes ar nginx akselerators tāpēc nevar salīdzināt.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka pērkot branding bezmaksas licence nav obligāta, un jūs vienmēr varat uzlabot savu licenci vēlāk.

Konstantin
19-02-10, 01:52
Paldies par jūsu atbildi. Nginx ir serveris, piemēram, Apache. Es ieteiktu jums izlasīt - caching vislabāk darbojas php + nginx + eaccelerator un jūsu vbet var daudz ātrāk

vBET
19-02-10, 03:09
Paldies par jūsu atbildi. Nginx ir serveris, piemēram, Apache. Es ieteiktu jums izlasīt - caching vislabāk darbojas php + nginx + eaccelerator un jūsu vbet var daudz ātrāk

Tajā brīdī mēs esam ļoti tuvu vBET4.0 atbrīvot, un mums ir daudz jāstrādā ar to. Ja vēlaties mums pārbaudīt vBET ar nginx, tad, lūdzu, atvērt jaunu pavedienu iezīme pieprasījums. Ja nginx darbojas php tad vBET tur strādās. Viens jautājums - ja vēlaties izmantot translation SEO saites, tad pārrakstīt noteikumi būs nepieciešams. Mēs esam tām gatavi tikai apache ir htaccess failu šajā brīdī, bet, ja jūs nevarat pārrakstīt no apache uz nginx tad jūs vienmēr varat izmantot saites ar valodu atribūts -. Tas ir ļoti viegli. Varat eksperimentēt ar bezmaksas versiju, lai izvairītos no jebkādas neparedzētas problēmas, pirms pērkat maksā vienu.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1