PDA

View Full Version: Google e-pasta



Michael
19-01-10, 23:10
Mans vārds ir Adam Feldman, un es esmu produktu menedžeris Google. Es redzu, ka tu pierakstījies atslēgas Google AJAX APIs pirms kāda laika, un ka jums ir mājas lapā vai piemērošanu izmantot šo atslēgu servera puses (mierīgs) pieprasījumus.

Lai palīdzētu novērst tiesisko vaicājumus, kas nāk no vienas IP adreses tiek klasificēts kā automatizētus vaicājumus, mēs tagad piedāvājam jaunu URL parametrs, ko var izmantot, lai noteiktu gala lietotājam, kas lūdz veikt vaicājumu. Jūs atgādināt, ka mūsu Lietošanas noteikumiem paredz, ka ikvienai API pieprasījums ir veikts tās vārdā gala lietotāju darbību, un šo jauno parametru, "userip", būtu ietverta visu servera puses lūdz, lai palīdzētu nodrošināt, ka jūsu lietojuma par API nav kļūdaini identificēta kā ļaunprātīgu izmantošanu.

Vai tas papildina vbet?

Paldies

tavenger5
19-01-10, 23:47
Es tikko got to pašu e-pastu. Tā iet IP ir jauna iezīme API, es šaubos, tas ir iekļauts vBET yet.

bhanuprasad1981
20-01-10, 06:09
Es arī saņēmu šo e-pastu, ko man darīt?

vBET
21-01-10, 12:58
Tas nav iekļauts - mēs nevaram prognozēt nākotnes un pievienot kaut ko, kas bija neeksistē ražošanas laika;)

Ko jums vajadzētu darīt - vienkārši gaida jauns atbrīvot, mēs atbalstīsim to tur:) Nav jāsteidzas - tas nav nepieciešams.

ALEX
25-03-14, 09:38
Tas ir tiešām laba zīme kļūst saistīts ar publicēšanu jūsu kontu Gmail.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1