PDA

View Full Version: License VB4-ready versijas



macjoshua
03-01-10, 11:58
Sveiki, lielisku produktu! Es vēlētos iegādāties to mūsu jaunizveidotās forums / CMS vietnē VB4 un instalēt. Kad būs vienu VB4-iespējotai versiju? Mūsu kuģa pašlaik vēl vb3.8. Ja es nopirkt vienu licenci un instalēt vb3.8, man automātisko versiju VB4? Paldies par info!

vBET
03-01-10, 16:25
Hello.

vBET par vBulletin 4,0 ir paredzēts martā. Mēs vēlamies pirmais atbrīvot vBET 3.3.0 ar daudziem uzlabojumiem. Tad mēs presei bezmaksas vBET 2,4 versija vBulletin 4,0. Un tas ļaus mums, kas tiešām labi vBET 4,0 versiju vBulletin 4,0

Kad jūs pērkat vBET 3.x licences ir lietderīgi par 3,0 vBET un augstāka - tā attiecas uz vBET 4,0 (booth būs ar vienu licenci). Buying 1 licenci var izmantot 1 vBET uzstādīšana dzīves laikā, un jums ir piekļuve bezmaksas atjauninājumiem 1 gadu kopš dienas, kad pērk.

Ja jums ir nepieciešams zināt, kaut kas cits, pirms pirkšanas vBET licenci, tad lūdzu, tikai jautāt:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1