PDA

View Full Version: Atvērt 500 kļūda



steve
09-11-11, 01:06
Sveiki
Man 500 kļūda, lietojot googles v2 api un microsoft api. Vai jums ir kādas domas pret iemesls?

paldies

steve
09-11-11, 09:31
gan googlev2, gan microsoft testa failus izveidot 500 kļūdas.

r.dziadusz
09-11-11, 11:10
Hi,
-Kad iet uz jūsu url un sākt tulkot es neredzu visas kļūdas
-Jūs varat lūdzu šeit garām testa rezultātus?

steve
09-11-11, 12:04
Hi,
-Kad iet uz jūsu url un sākt tulkot es neredzu visas kļūdas
-Jūs varat lūdzu šeit garām testa rezultātus?

Nah, tie esam tikai nespēj atkal parāda sākotnējo tekstu. Ja es ieslēgtu microsoft un Gv2, tas ir 500 kļūdas everytime. pārbaudīt, /test/

r.dziadusz
09-11-11, 13:05
Pirmo reizi laiž testa failu forums saknes mape, nekā tās lietot, ja 500 kļūda apears atkal man nāksies pārbaudīt uz vietas, vai var tikai smiltis mani php kļūdu žurnālos

uz jūsu url: talkfinance.net/ja/, kas var redzēt dažas tulkot tekstu, tas ir coused ar daļēju darbības (lasīt vairāk šeit (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post10969))
Bet, ja jūs izmantojat Google Api v2 var noteikt savus ierobežojumus, varbūt jūs nodot nepareizu Google Api v2 atslēgu, pēc pārbaudi, mēs zinām, ka tas droši

steve
10-11-11, 01:08
Kvotas ir labi tagad, Gv2 partijām daļēju tulkojumu. Kā ieslēgt M$ man 500 kļūda. Testu faili darbojas naudas sodu.

r.dziadusz
10-11-11, 23:34
Aptuveni 500 kļūda laikā microsoft jums iestatīt visas vBet iespējas, kā to teica readme failā? Jums augšupielādēt, augšupielādēt-vienreiz mapi?
Varētu nodrošināt pilnu kļūdu žurnālu, vai, ja jūs nevarat, lūdzu, PM piekļuves detaļas, tāpēc man būs iespēja pārbaudīt uz vietas

steve
11-11-11, 00:58
Jā, es augšupielādēt augšupielāde-kad mapē, pēc jaunināšanas instrukcijas un piemērot jaunas konfigurācijas uzstādījumus.

r.dziadusz
11-11-11, 15:06
Kā es redzu, ka microsoft tests neuzrāda nevienu kļūdu, tiesības tagad, es nezinu, kāpēc tā nedarbojas tikai microsoft tulkošanas, varētu lūdzu pārbaudes kontu izveido ftp un PM man to?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1