PDA

View Full Version: Pieņemts Lietotāja profils valodas opciju "nav atlasīts"



forosmb
18-08-11, 10:03
Lietotājiem, kuri nevēlas nekādas karoga saistītas ar viņa profilu, iespēja iegūt valodu konfigurāciju atpakaļ uz "nav izvēlēts," pēc dažām posible lietotāja testēšanas valodas izvēles.

Šobrīd šis "unselection" nav posible.

forosmb
18-08-11, 13:38
Kā alternatīvu, vai ir iespēja izvairīties no karoga vizualizācijas profiliem bez modificating veidnes?

vBET
18-08-11, 14:50
Jā, tas nav iespējams, un patiesi mēs negribam to atbalstīt.

Galvenokārt foruma īpašnieki vēlas, tā, lai uzturēšanās (tas ir, kāpēc šādas funkcijas pastāv visos - mēs lūdza padarījusi).

Kā par to - tas būs iespējams, bet tikai uz administratoram? Kā es rakstīja pārsvarā forumos vēlaties, lai lietotāji varētu noteikt to neļauj uz atiestatītu to. Vai tas būtu OK, lai jūs?

forosmb
19-08-11, 13:47
Es saprotu CONEXION ar piespiežot lietotājus izvēlēties valodu funkcionalitāti.

Taču, ņemot vērā, ka bilingvālo iespēja nav klāt pašreizējā produkta, mēs gribētu īslaicīgi ir tikt galā ar lietotājiem, kas nav vēlas pierādīt skaidru karogs savu profilu.
Es zinu, tas ir litle gudrs jautājums, bet būtu svarīgi mūsu reģionā.

vBET
21-08-11, 14:49
Paldies par info. Vai jūs varat atbildēt uz šo jautājumu? Vai ierosinātais risinājums būs OK, lai jūs?

forosmb
21-08-11, 22:30
Nē, tā nav.

vBET
22-08-11, 12:46
Tātad, kā jūs vēlētos, tas īsti darbojas?

Ikvienam atļauts noņemiet savu noklusējuma valodu. Admin arī var darīt to lietotājiem.
Ja mēs ļaus lietotājiem noņemiet noklusējuma valodu, tas būs pieejama pēc ieslēgšanas īpaša opcija par šo - kā es rakstīju pirms daudziem forumiem grib tieši pretējo jūsu pieprasījumu (tā vēlas, lai piespiestu lietotājus, lai uzstādītu to neļauj uz atiestatītu to) .

Vai šis risinājums ir OK, lai jūs? Ja nē, lūdzu, sniedziet dažas vairāk info nekā tikai nepiekrist:) Tas palīdzēs mums noteikt Jūsu vajadzības ātrāk.

forosmb
22-08-11, 12:59
Ļaujot citiem foruma preferences tajā pašā laikā:
AdminCP iespēja: Ļauj lietotājiem noteikt valodu kā "nav atzīmēta"?

Jo tas ir ļoti saistīts ar spēka lietotājiem, lai apmeklētu profila valodas izvēles, jūs varat saistīt ar šo iespēju:

-Force lietotājiem noteikt valodu (AdminCP)? Jā => "Nav atlasīts" opcija nav pieejama
-Force lietotājiem noteikt valodu (AdminCP)? Nē => "Nav atlasīts" iespēja pieejama

vBET
22-08-11, 13:06
Labi, tāpēc mēs pievienot jaunus konfigurācijas opcija, tāpēc lietotājiem būs pieejama, lai noņemtu atlasi, to noklusējuma valodu. Mēs domājam par aprakstot to pienācīgi, lai administrācija, zinās, ka nav jēgas piespiest nosakot to un ļauj, lai noņemtu atlasi, to vienlaikus.

Varbūt tas būs pat vieglāk nodot to kā jaunu vērtību piespiežot nevis radīt jaunas parametra pati. Tas būtu vienkāršākais ievadīšanai, lai konfigurētu.

Tāpēc mēs darīsim to ar jauniem parametrs vai jaunu vērtību esošajiem parametrs. Katrā ziņā tas tiks darīts. Mana izvēle ir faktiski 2. veids - visvieglāk saglabāt, jo tas automātiski neļauj nepareizi konfigurācijas.

forosmb
23-08-11, 23:56
Es piekrītu, varbūt Otrs veids ir labākais, un taisni.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1