PDA

View Full Version: Vbet 2.4.4, "language =" parametrs nav radītas CMS



vforum
18-07-11, 18:47
Vbet 2.4.4, "language =" parametrs vai (ti, "/ lv / adrese") URL nav radīts CMS


lai visi, kas CMS saites atgriezties noklusējuma angļu valodā


tomēr tas var pārlūkot pārējā vietnes soda dažādās valodās, forums, blog, utt

pašu kļūdu abās no šīm iespējām:

Pievienot valodu parametrs URL (ti, "adrese? Language = en")
Izveidot URL saskaņā ar SEO saite vienprātība (ti, "/ lv / adrese ')



. Htaccess


# Use PHP5 Single php.ini as default
AddHandler application/x-httpd-php5s .php
ErrorDocument 403 /403.html

RewriteEngine on
RewriteBase /

RewriteRule ^((urllist|sitemap).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/archive/index.php/(.*)?$ archive/index.php?/$2&language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1 [L,QSA]


Jebkurš idejas?

thanx

vBET
19-07-11, 00:37
Lūdzu, ņemiet vērā, ka bezmaksas versija atbalsta tikai forums. Apmaksātais versija atbalsta CMS un blogus (pilna vBulletin Publishing Suite) + daudzas citas funkcijas.

Pilna atšķirības starp brīvu un pilnīgu versiju jūs varat atrast šeit (zaļa viens ir atbalstīta tikai uz pilna versija, black viens kabīne versijas):

vforum
19-07-11, 07:26
ok

i nepamanīju šo ierobežojumu

thanx


Lūdzu, ņemiet vērā, ka bezmaksas versija atbalsta tikai forums. Apmaksātais versija atbalsta CMS un blogus (pilna vBulletin Publishing Suite) + daudzas citas funkcijas.

vBET
19-07-11, 17:38
Nekādu problēmu. Es redzēt jūs iegādātas, samaksājot licences un rakstīja daži traucējummeklēšana post - es esmu, tur jau tagad:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1