PDA

View Full Version: Atrisinātas Default Valoda Lietotāja profils



Lissa
10-12-09, 22:23
Es nezinu, vai tur ir kaut kas es esmu vajadzēja noteikti, vai arī ja tā ir kļūda lol

Es tikko pamanīju šodien, ka viens no maniem locekļiem, vienlaikus ņemot viņas iestatītās noklusējuma valodas portugāļu (redzams admin) tiek rādīta angļu valodu kā noklusēto valodu profilā ... tas ir bug?

Profils: lissaedesignz.com / forum / Biedri / Kelly-regina / ceru, ka strādā kā acīmredzot es varu post link līdz man ir 15 amata vietas lol

vBET
10-12-09, 22:27
Jā, tas ir bug, un tas jau ir pamanījuši, - lietotājs redz to pašu valodu, karogs, nevis karoga lietotāja viņš meklē.

Tas tiks izlabotas nākamajā release. Atvainojamies par nepatikšanām.

Lissa
10-12-09, 22:31
Neraizējieties, par ātru atbildi thanx:)

tsak76
16-02-10, 22:50
to, kā pilnībā noņemt noklusējuma valodu, lai parādītu lietotāja profilu. i pārbauda templatesd un couldnt atrast neko

tsak76
16-02-10, 22:56
atklāju, ka ar invaliditāti spraudnis "Pievienot noklusējuma valodas info par locekli apraksts"

vBET
17-02-10, 17:32
Jā:) Mēs cenšamies sniegt aprakstošus nosaukumus tādā gadījumā, ja kāds vēlas, lai pielāgotu vBET vēl vairāk:) Lieliski, ka jūs atrast, un žēl, neatbildēja agrāk: o

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1