PDA

View Full Version: vaultwiki integrāciju



vBET
02-06-11, 21:37
Tas ir īpašs integrācijas situācija tikai vaultwiki. Tas ir nepieciešams, tikai tāpēc, ka vaultwiki nav saderīgs ar vBulletin platību BBCodes un izmaiņas API pievienot jaunas parametra BBCode parsētājs funkcijas. Tas ir iemesls, kāpēc normāls integrācija ar parsers par vBulletin nedarbojas un dod brīdinājumus:


Brīdinājums: Missing par vB_WikiCodeParser 2 arguments:: handle_bbcode_code (), sauc / includes / 25 line vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php un definēti / glabātuvē / klase / bbcode.php par 1488 line

Brīdinājums: Missing par vB_WikiCodeParser 2 arguments:: handle_bbcode_html (), sauc / includes / 28 line vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php un definēti / glabātuvē / klase / bbcode.php par 1506 line

Brīdinājums: Missing par vB_WikiCodeParser 2 arguments:: handle_bbcode_php (), sauc / includes / 22 line vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php un definēti / glabātuvē / klase / bbcode.php par 1470 line

Lai atrisinātu šo jautājumu, kas jums jādara dažas vienkāršas darbības. Jums būs jāatkārto pēc katras vBET atjauninājumu.

Integrācija darbības:
1. Atvērt / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php
2. Find:

function vbet_handle_bbcode_php(&$parser, &$value) {
3. Pievienot PĒC:

if($parser instanceof vB_WikiCodeParser) {
return '' . $parser->handle_bbcode_php(0, $value) .'";
}
4. Find:

function vbet_handle_bbcode_code(&$parser, &$value) {
5. Pievienot PĒC:

if($parser instanceof vB_WikiCodeParser) {
return '' . $parser->handle_bbcode_code(0,$value) .'";
}
6. Find:

function vbet_handle_bbcode_html(&$parser, &$value) {
7. Pievienot PĒC:

if($parser instanceof vB_WikiCodeParser) {
return '' . $parser->handle_bbcode_html(0,$value) .'";
}

Nākamie soļi ir izvēles - izmantojiet to tikai tad, ja jūs izmantojat virtuālo direktoriju, kas tiek novirzīts ar htaccess, lai showwiki_proxy.php failu un tikai tad, kad jūs izmantojat vBET SEO saites:.
1. Atvērt failu showwiki_proxy.php
2. Find:

define('VAULT_FRIENDLY_ENTRY', 1);
3. Pievienot PĒC:

if ($_REQUEST['language']) {
$_SERVER['REQUEST_URI'] = str_replace('/'.$_REQUEST['language'].'/', '/', $_SERVER['REQUEST_URI']);
}
4. Atveriet htaccess failu.
5. PIRMS wiki noteikumi pievienotu šo noteikumu:

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/YOUR_WIKI_DIRECTORY(.*)?$ YOUR_WIKI_DIRECTORY$2?language=$1 [QSA]

6. Izmaiņas noteikums YOUR_WIKI_DIRECTORY savu virtuālo wiki direktorijā (jo kabīnē vietās)

basketmen
09-01-12, 17:40
Es tikai modernizētas vbet no 3.3.6, lai 3.5.3.


pēc tam pēkšņi es nevar izveidot jaunu lapu vaultwiki, parādās šis kļūdas ziņojums, noklikšķinot pogu pastu jauns pants:


Fatāla kļūda: atļauts atmiņas izmērs izsmelts 33554432 baiti (mēģināja iedalīt 131072 baiti) /home/username/public_html/vault/class/revision.php līnija 33

Nb.
-Es nevar izveidot jaunu lapu vaultwiki un iegūt iepriekš kļūdas ziņojumu, bet es esmu joprojām var bez problēmām vaultwiki ziņojuma rediģēšanas
-Ja es invalīdiem vbenterprisetranslator produktu, es varu izveidot jaunu lapu, vaultwiki vēlreiz
-Es jau mēģināju pievienotu šo līniju vault/class/revision.php failā pēc sākuma <? php, bet vēl vienu un to pašu:
ini_set('memory_limit','1024M');
-Es izmantoju vaultwiki 3.0.13
-Es jau izveidot pavedienu vaultwiki forumā pārāk https://www.vaultwiki.org/threads/5265/, ja tie var palīdzēt vai sniegt pavediens no tās puses, tāpēc tagad es aicinu ir daži labojumfailu no vbet pusē, vispirms par to. Tas var palīdzēt citām dalībvalstīm, kas, izmantojot vbenterprisetranslator mod vaultwiki pārāk






regrads
Richie

r.dziadusz
09-01-12, 23:27
Vai esat mēģinājuši, jūs palielināt atmiņas ierobežot visu savu serveri, tikai padarīt šo globālo iestatījumu?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1