PDA

View Full Version: Atrisinātas Pēc instalēšanas problēmas ar tulkojumiem



samm1129
22-05-11, 04:13
Hi, i ir sekojuši instrukcijām, un varēja instalēt mod. Kad es esmu pārlūkošanu angļu, bez jautājumiem, ja es varu pārslēgties uz citu valodu forumā saknes direktorijā, bez jautājumiem, kā arī. Tomēr, ja es esmu noklikšķiniet uz tēmu, vai arī post priekšu slīpsvītra, kas ir līdzīgs šim / forum / iw / topic rāda uz augšu, piemēram, tas / forum / / iwtopic
Man ir atinstalēta tā vairākas reizes, mēģinājuši 3,36, kā arī 3,4 un saņemot to pašu jautājumu. Vai kāds redzējis šo un zina, nejauši, kā atrisināt to?

paldies,
Sam.

vBET
22-05-11, 15:52
Hello. Es domāju, ka jums ir konfigurācijas problēma. Lūdzu, rūpīgi par savu konfigurāciju parametru Forum direktorijā. Kādu vērtību esat par to? Lūdzu, ņemiet vērā parametru apraksts:

Set ar "/" sākumā un bez "/" beigās, ti, "/ forum"
Ja jums ir tas konfigurēts nepareizi, lūdzu, nomainiet to piemērotāko. Ja jums ir šo vienu ok, tad mēs izpētīt to vairāk. Tāpat, lūdzu, ņemiet vērā, ka jums nav to atinstalēt. Jūs varat vienkārši atspējot vBET ir jautājums, joprojām pastāv, - mums būs nepieciešams to uzstādīt, lai izpētītu to.

Lūdzu, uzrakstiet to darīja palīdzēt?

samm1129
22-05-11, 20:02
tas ir tieši tā, kā tas ir setup, un kā jau es teicu tas darbojas naudas sodu, ja es slodze h0ld.com/forum / un pēc tam noklikšķiniet tulkot jebkurā valodā, tomēr, ja man iet dziļāk aktuāls jautājums, piemēram: h0ld.com/forum / / zh-CNmazda / nevis:
h0ld.com/forum/zh-CN/mazda /

samm1129
22-05-11, 20:03
. manu htaccess izskatās šādi:

# Comment šādu rindu (pievienot "#" sākumā)

#, Lai izslēgtu mod_rewrite funkcijas.

# Lūdzu, ņemiet vērā: jums joprojām ir nepieciešams atslēgt kapāt ar

# VBSEO vadības panelī, lai pārtrauktu url pārraksta.

RewriteEngine On



# Daži serveri prasīt Rewritebase direktīvu, kas

# Iespējots (noņemt '#' sākumā, lai aktivizētu)

# Lūdzu, ņemiet vērā: ja iespējota, jāietver ceļš

#, Lai jūsu saknes vB mapi (ti RewriteBase / forums /)

RewriteBase / forum /



RewriteCond% {HTTP_HOST} ^ www \\!. H0ld \\. Com

RewriteRule (.*) http://www.h0ld.com/forum/ $ 1 [L, R = 301]



RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (xml |..? Txt) (\\ GZ))? $ Forum / vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php sitemap = $ 1 [L]



# NOTEIKUMI SEO tulkošanas saites ar vBSEO (ir jāiekļauj pirms visi noteikumi, lai vbseo.php)

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php vbet_lang =? $ 1 & novirzīts = / forum / index.php [L, QSA]

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php vbet_lang =? $ 1 & novirzīts = / forum / $ 2 [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (AdminCP / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)

RewriteRule ^ ((arhīva /)?(.* \\ php (/.*)?))$. Vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]



RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}-f!

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (AdminCP | modcp | clientscript | cpstyles | attēli) /

RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]



RewriteCond% {REQUEST_URI}! (AdminCP / | modcp / | cron | vbseo_sitemap |. Api \\ PHP)

RewriteRule ^ ((arhīva /)?(.* \\ php (/.*)?))$. Vbseo.php [L, QSA]



RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}-f!

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} /! (AdminCP | modcp | clientscript | cpstyles | attēli) /

RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA]

vBET
22-05-11, 21:38
Šajā brīdī jums nav vBET aktīvi savu forumu, tāpēc es neesmu spējīgs to pārbaudīt. Ja URL ir radīts nepareizs, tad tā tas nav. Htaccess problēma. Ja šie ir ieguvuši tiesības, un redirection notiek tad tas ir. Htaccess problēma. Lūdzu, instalējiet un konfigurējiet vBET par forumā (varat atslēgt) un PM piekļuves datus uz jūsu forumu (Admin CP un FTP), mēs pārbaudīsim, kas notiek. Ja tas nav konfigurācijas problēma, tad mums būs nepieciešams, lai mainītu ar baļķi, kāpēc tā uzvedas kā šo par jūsu serveri. Mēs pārbaudīsim to, un mēs atrisināsim to:)

samm1129
22-05-11, 21:40
tas ir aktīvs.

samm1129
22-05-11, 21:48
PM nosūtīts **********..

vBET
24-05-11, 17:12
Atrisināta. Jums bija nepareizi vBulletin konfigurācija! Jūs nosakāt "/" beigās parametra Forum URL, kas ir skaidri aprakstīts:


URL jūsu forumā.
Piezīme: nav pievienot trailing slīpsvītru. ('/')

Lūdzu, konfigurējiet savu forumu uzmanīgi:)

samm1129
24-05-11, 20:11
Jūs guys ir awesome :-) Paldies par mājienu. Lielu atbalstu.

kamilkurczak
24-05-11, 22:29
paldies par jūsu apstiprinājums:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1