PDA

View Full Version: Atrisinātas vBET jautājumi - Slow vaicājumi / Apache Diegi.



contemptx
12-01-11, 19:55
Hi,

Man ir bijusi izmantojot vBET par dažkārt tagad, un viss strādā labi,

Tomēr pēdējā laikā, jo ir palielinājusies satiksmes intensitāte, vBet izmanto 2-300 ārzemju savienojumi,

Tas rada daudzas Slow vaicājumi, lai tos palaistu, kā arī izraisot apache, lai sasniegtu savu maksimālo skaitu diegiem.

Kas šobrīd ir noteikta uz 256 (par ko ir viegli rīkoties kaut ko, piemēram, 10 miljonus reižu dienā, un mana satiksme nav tik liels).

mana vieta ir: cardshare.tv

Man ir pietiekami jaudīga servera (dual quad core, 24gig ram utt.)

Uz servera slodze ir ļoti zema, tāpēc tā nav slodze saistīts jautājums.

Im darbojas vBulletin 3.8.x

Man ir arī iespēja pilnībā viesu cache un instalētas citas cache gadījumos, piemēram, vb optimizēt un ļāva memcache.

-

Hi, Turpinot manu iepriekšējo ziņu,

Es tikko pamanīju, ka ir ar vBet Tools kļūda -> Cache tīrītājs AdminCP.

Es domāju, ka tas ir saistīts ar skriptu, vai nu nav atklāt man ir pārdēvēta admin / mod vadītājiem (piemēram, cietais kodēti), vai tie ir atļaujas?


Brīdinājums: require_once ([ceļu] / AdminCP / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.require vienreiz]: Neizdevās atvērt plūsmā: Nav šādu failu vai direktoriju in [ceļš] / Q96EHJY5xuVvtbN4m8fD/misc.php (1933): eval () " d kodu 9 line

Fatāla kļūda: require_once () [function.require]: Neizdevās atvērt nepieciešamo "/ home / cardsh / public_html / forum / AdminCP / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php" (include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') in / home/cardsh/public_html/forum/Q96EHJY5xuVvtbN4m8fD/misc.php (1933): eval ()' d kodu 9 line


Man ir arī invalīdiem pilnīga viesu cache, jo šobrīd tas, šķiet, ir darīt vairāk, grūti nekā laba.

contemptx
13-01-11, 00:19
Update:

Man ir izdevies optimizēt vietni un uzstāda dažas lietas, kas ir rectifyed lietas, lai lietas, darbojas naudas sodu tagad.

Tomēr minētā kļūda, norādot uz cietā kodētu ceļš kļūdas joprojām pastāv.

Arī es domāju, ka varbūt lēni vaicājumiem varētu cerams optimizē tālāk nākotnē.

mario06
13-01-11, 07:04
Vienkārši izslēdziet vBET un nomainīt savu serveri, saglabāt vbet off uz pāris dienām, un redzēt, ja jūsu forums ir ātrāk.

kamilkurczak
13-01-11, 11:17
Man ir saraksts ar padomiem par jūsu - lūdzu, pārbaudiet tā: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html

Ko par šo otro jautājumu? Es nevaru atveidot uz mana testa forums tā jūs varat paskaidrot, ko man vajadzētu mainīt (anme no folrum / mapi utt?)

contemptx
13-01-11, 21:05
AdminCP & modcp mapju nosaukumi un config.php

kamilkurczak
14-01-11, 10:06
ok, tāpēc es būs pārbaudīt to šodien, es cenšos sniegt dažus secinājumus. Paldies

kamilkurczak
14-01-11, 12:00
jūs izmantojat AdminCP forder ar citu nosaukumu vai ne? jūs mainīt nosaukumu šīs mapes tikai config.php vai nekustamā mapes nosaukuma pārāk?
ja jā - mēģināt kopēt visu vBET failus no upload / AdminCP mapi uz savu jauno mapi.

contemptx
19-01-11, 11:00
Jā AdminCP ir nosaukts kaut ko līdzīgu: HGUYFhghg78556FJF
Tas ir atjaunināts config.php

Es arī pārliecināts, augšupielādēt vBet failus / AdminCP iegāja pārdēvēta AdminCP mapi.

mans AdminCP mape ir mainījies kopš pirms instalēšanas vBet.

kamilkurczak
19-01-11, 11:06
tādēļ, lūdzu, mēģiniet šo risinājumu - http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/bug-reporting/1354-cachecleaner.html # post6876
vajadzētu strādāt tagad:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1