PDA

View Full Version: Jautājumi pirms pirkuma VBET versija 3.x



munnakv
30-11-10, 09:10
1) Es tikko instalēta bezmaksas produkts pēc pēc jūsu produktam pavedienu vb.org uz ilgu laiku. Bet es esmu neērti ir saite atpakaļ uz jūsu vietni apakšā. Cik man ziedot, lai novērstu saiti bezmaksas versija? Ja jūs nevēlaties dalīties ar šo sīkāk šeit, PM mani. ;)

2) Es esmu, izmantojot vBulletin versiju 3.8.x, un nav plānu, lai uzlabotu tuvākajā nākotnē. Es saprotu, ka man ir uzstādīt VBET 3.x versija.
Cik ilgi jūs plānojat, lai atbalstītu šo versiju?

3) Mans forums ir angļu valodā. Ja no citas valsts apmeklētāju (teiksim, Krievija) vizītes Krievijas tulkoto lapu, vai par pavediens palielināt viewcount?

Starp citu, Malajiešu karogs ir nepareizi. Jūs varētu vēlēties, lai to mainītu.

Paldies

vBET
30-11-10, 12:24
1) Ziedojums ir ziedojums. Tātad bezmaksas versiju, varat ziedot jebkuru summu. Pēc ziedojumu mēs Jums atbildēsim ar instrukcijām.

2) Nē, ir jāinstalē vBET 2.3.x versiju. Šī ir bezmaksas vienu. vBET 3.x maksā vienu. Un mēs atbalstīsim to ilgu laiku - daudzi mūsu klienti ir joprojām izmanto vBulletin 3.

3) Jā, tā būs. Par vBulletin tas būs tikai normāli vecuma paaudzei. vBET pārveido to pēc vBulletin finiša lapu paaudzi.

Par malajiešu karogs - mēs pārbaudīsim to - paldies, ka paziņojums:)

Enjoy vBET!

mateuszr
30-11-10, 13:04
Informācija par karogs tiek apstiprināts (skatīt šo (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/bug-reporting/1269-malay-flag-wrong.html) tēma)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1