PDA

View Full Version: Atrisinātas vbseo 3,2 integrācija palīdzēs ar 3,8 vBulletin



forexforum.gr
24-11-10, 16:19
Sveicināti

Man ir uzstādītas vbet šodien un viss šķiet labi, izņemot i izmantot vbseo 3,2 un dont zināt, kas failus rediģēt, man ir darīts. htaccess, bet man nav mainījies visus vbseo failus un i havent mainīti jebkurā vbseo iestatījumus var jums palīdzēt?

Paldies

Baziliks

mateuszr
25-11-10, 09:02
Hello!

Viss par failiem ir aprakstīta jūsu paketē ar vbet do-ne-upload -> readme.htm failu "Integrācija ar citiem mods" sadaļā, un htaccess -. Http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-integration -other-plugins/97-vbseo-integration.html

forexforum.gr
25-11-10, 09:55
šo $ vbseo_gcache_thread ['seotitle'] = vbseo_filter_replace_text ($ ttl); neeksistē vbseo3.2 functions_vbseo_createurl.php tāpēc es dont zināt, ko man vajadzētu piebilst, ja jūs varat palīdzēt?

forexforum.gr
25-11-10, 13:00
Hello,

tas ir htaccess mana forums


RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (xml |..? Txt) (\\ GZ))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php sitemap = $ 1 [L]

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php vbet_lang =? $ 1 & novirzīts = / [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php vbet_lang =? $ 1 & novirzīts = / $ 2 [L, QSA]


RewriteCond% {REQUEST_URI}! (AdminCP / | modcp / | cron | vbseo_sitemap)
RewriteRule ^ ((arhīva /)?(.* \\ php (/.*)?))$. Vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

Vai pareizi?

Paldies

Baziliks

forexforum.gr
25-11-10, 13:07
in adition ...

mums ir jaunākās vbseo tagad
Τεστ ποστ - ForexForum.GR
Problēmu mēs saskaramies, ir, ka tulkojumi nav izdarīts automaticallytranslations netiek notiek automātiski

Paldies

Baziliks

forexforum.gr
25-11-10, 19:19
jebkuru ziņu par šo?

kamilkurczak
25-11-10, 19:45
hello,
Es biju jūsu forumu, piemēram, šo URL: ForexForum.GR を - ヨーロッパ の 災禍 は USD 強化 し て 続行 (http://forexforum.gr/ja/f6/ ヨーロッパ の 苦悩 は 米ドル を 強化 し て 続行 -2389 . html)


un šī SEO saite izskatās labi. Tātad, kur ir jautājums? lūdzu, aprakstiet to labāku.

The problem we are facing is that translations are not done automaticallytranslations are not taking place automatically
lūdzu, paskaidrojiet to labāku.

Simon Lloyd
26-11-10, 08:06
Kamil, man ir arī tur, tie ir jaunākās vbseo uzstādīti un tulkojumus, šķiet, notiek automātiski, tāpēc es domāju, ka tagad viņi lūdz ir viņu. Htaccess pareizu, kā norādīts iepriekš?

Regards,
Simon

mateuszr
26-11-10, 09:58
Viss izskatās labi. Ir logu jautā par valodas forums (saskaņā ar jūsu pārlūkprogrammas iestatījumus), forums ir tulkota labi, SEO saites izskatās fine .. ir kāda cita problēma?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations