PDA

View Full Version: Jau darīts vidusskolas Lietotāju grupas lietotājiem ir atkarīga no dzimtās valodas uz katru lietotāju



yahoooh
13-11-10, 17:32
Es iesaku darīt sekundāro Lietotāju atkarīgs valodu, ko tie dod priekšroku, vai dzimtajā valodā

tas ļaus kontrolēt dažādus lietotājus, ka viņi izmanto savu valodu, lai pēc
lai mēs varētu veikt someforums nevis par īpašu valodu lietotājiem
arī nosūtīt e-pastu vai piedāvā atkarīgs valodu, ja tās pieder pie papildus grupu

seconday lietotāju grupas:
Angļu lietotāji
arābu lietotāji
un tā tālāk

tas būtu atkarīgs no to, ko viņi izvēlas, no registeration tā ir dzimtā valoda
un ar spēju mainīt to, ja viņš izvēlas nepareizu valodu viņam
un tad viņš pārnest uz citu sekundāro UserGroup

i izmantot vbet vienu gadu pirms es apturēt temporarly kamēr es pabeigt jaunināšanu uz 4 vb ar fiksētu visas kļūdas
un ir jau lietotāji no dažādām valstīm, un es gribu dažas īpašas kontroles atkarīga arī no viņu dzimtā valoda

yahoooh
13-11-10, 18:20
vai jūs varētu pārsūtīšana šo pavedienu, lai vbet4 iezīme pieprasījums

vBET
14-11-10, 13:52
Gada UserGroup ideja ir diezgan gudrs:) Ne vienmēr izmantojot sekundāro UserGroup (dažos forumos tas jau var būt īpaša nozīme) - tāpat kā grupa.

Mums jau ir iezīme pieprasījums atļaut norādot paziņojumus atkarībā no lietotāja noklusējuma valodu. Lietotāju saraksts varētu būt risinājums (nepārbaudīja, bet pieņemsim, ka paziņojums sistēma ietver iespēju noteikt paziņojumu par grupu).

Tātad, kā es saprotu, jūs vēlaties vBET izveidot atsevišķu UserGroup katra atbalstīta valodu. Mēs izmantosim kādu prefiksu, piemēram, vbet_ vai lang_, vai language_ - tā visiem tiem Lietotāju grupas būs kopā, ja norādīts secībā nosaukuma (visticamāk vbet_ - lai izvairītos no iespējamiem konfliktiem). Arī vBET automātiski nosaka šo UserGroup saskaņā ar lietotāju noklusējuma valodu. Vai tas ir labi?

Tieši tagad - pieņemts:) Lūdzu, apstipriniet informāciju par to, kā tā vajadzētu strādāt. Arī - kā es rakstīju mēs negribam, lai lietotu sekundāro UserGroup. Just piemērot citu UserGroup lietotāju (nav grupu apjoma ierobežojums) - tas ir OK?

yahoooh
14-11-10, 15:48
sveiki
ja jūs saprotat funkcijas | "sekundāro UserGroup"
jūs sapratīsiet, tas būs nākamais lielais solis vbet
vidusskolas grupa var izdzēst jebkurā laikā un lietotāji, to būs turēt uz primārā grupas

vidusskolas grupa dos mums daudz kontroles par atļauju no tās atkarīgas, vai vienkārši ignorēt to un saņemt atļaujas no galvenā, kas tiks deafult reģistrētu lietotāju grupai, vai jebkuru papildu pirmapstrādes UserGroup

piemēram:
paziņojums var kontrolēt atkarīgs seconday grupas ID
redz vai neredz īpašu forumu īpašiem seconady grupas

ir daudz un piemēru daudz par šo
un tādēļ, ja mēs seconady grupām no valodām, nosaukumu un tad, kad lietotājs izvēlējās dzimtajā valodā par viņu, viņš būs automaticly par šo sekundārā grupa
lietotāju: john
izvēlēties: angļu valoda dzimtā valoda
viņš būs vidējās UserGroup, kas ir: angļu
un viņš saņems atļaujas atkarīgs, ko es gribu tos angļu valodā


ja īpašnieks vēlas izņemt vbet viņš var glabāt tos sekundāro Lietotāju ja viņš vēlas, vai noņemt ar produktu
tas neietekmēs vBulletin vispār tikai tas ir sekundārs UserGroup un jūs varat izlasīt un pārbaudīt to vBulletin pamācību

plz mums vajag seconday UserGroup nav primārais UserGroup, un jūs varat lasīt par to un testa vidējās lietotāju grupu sistēma vBulletin
paldies

vBET
17-11-10, 00:13
Es neesmu pārliecināts, ka mēs runājam par vienu un to pašu, vai ne. Vai jūs kā "Sekundārā UserGroup" jāsaprot "Papildu Lietotāju grupas", vai ne? Ja nē - lūdzu punkts mani, kā es varu noteikt administratoru CP šajā "Secondary UserGroup" par izvēlēto lietotājam.

yahoooh
17-11-10, 06:14
jā tas ir: Papildus Lietotāju grupas

vBET
17-11-10, 21:53
Tātad - nekādu problēmu;)

vBET
14-12-10, 23:33
Darīts, un tiks iekļauta 4.3.0 vBET:) Jauna loma tiks automātiski izveidots katrai valodai. Un tas tiks automātiski izdevās noturēt uz lietotāja lomas atbilst viņa izvēlētā noklusējuma valoda:)

yahoooh
09-01-11, 08:57
ok es vienkārši atjaunoju savu VBE
Es ceru, ka jaunā versija ietver papildu saraksts Lietotāju Grupas tāpēc katru valodā būs veikt papildu UserGroup

Lundgren
18-04-11, 19:50
Darīts, un tiks iekļauta 4.3.0 vBET:) Jauna loma tiks automātiski izveidots katrai valodai. Un tas tiks automātiski izdevās noturēt uz lietotāja lomas atbilst viņa izvēlētā noklusējuma valoda:)
Vai tas nozīmē, ka es varētu likt sevi, teiksim gan grupām, angļu un zviedru valodā, un tad, ja teksts ir uzrakstīts, vai nu man būs iespēja to izlasīt netranslējamā pēc noklusējuma? Vai man vajadzētu veikt jaunu funkciju pieprasījums, ka?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1