PDA

View Full Version: Facebook Tāpat Button



Snake
30-10-10, 16:03
Es esmu pievienojis Facebook, piemēram, pogu uz manu portālu.

Tas darbojas tikai naudas sodu, izņemot gadījumus, kad i like tulkoto lapu.

Url, kas rāda uz manu Facebook profils ir vienmēr url uz angļu lapu (forumu noklusējuma valodu)

Kā es varu padarīt pogas darbu tulkoto lapu.

Šeit ir mod informāciju, Facebook ", piemēram," Poga, vBulletin - lielākais Latvijas datorgrafikas forums SEO Forums (http://www.vbseo.com/f2/facebook-like-button-vbulletin-42695/index2.html # post266022)

vBET
01-11-10, 17:20
Ko es redzu ir iframe nav pogu. Lūdzu, aprakstiet, kā tieši tas darbojas, kā tas ir iesniegts uz jūsu forumu (norādīt URL, kur mēs varam redzēt to uz jūsu forumu un pateiks, kura no tām ir tā).

Snake
01-11-10, 17:23
lol, iframe slodzes, piemēram, pogas, kur esat bijis 2010, jūs dont zināt, ko, piemēram, pogas, facebook ir?

Anyway, kas nav pievienot to jūs testa vietā vai vbet, tā ir 2 sekundes, un daudzi no jūsu lietotājiem, izmantojot to.

vBET
01-11-10, 17:52
Lūdzu, ņemiet vērā, ka savu laiku pavada 2010.gadā ir mana personīgā lieta. Ja jūs sagaida atbalstu es iesaku atbildēt uz jautājumiem, nevis rakstiski teikumiem, kas dod neko jautājums, un to varētu uzskatīt par aizvainojošu. Mēs neesam ieinteresēti, ko, jūsuprāt, vajadzētu būt pazīstams ar visiem pasaules iedzīvotājiem (šai lūdzu, izmantojiet Lietotāju zonā - jums ir tur Off Topic sub forumu), bet, lai palīdzētu Jums. Un, ka mums ir nepieciešama jūsu atbildes.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mums nav instalēt katru mod kas tiek izmantots katram no mūsu klientiem. Lūdzu, atbildi uz jautājumiem, lai mēs varētu analizēt šo jautājumu un jums palīdzēs:)

Snake
01-11-10, 18:01
Lūdzu, aprakstiet, kā tieši tas darbojas

Kods i saistīta, pievieno facebook, piemēram, pogas, lai vBulletin foruma lapas, kad jūs noklikšķiniet uz tā, tas liecina, jums patika vb lapu un tas arī liecina par jūsu facebook profilu.


Tas darbojas tikai naudas sodu, izņemot gadījumus, kad i like tulkoto lapu.

Url, kas rāda uz manu Facebook profils ir vienmēr url uz angļu lapu (forumu noklusējuma valodu)

vBET
02-11-10, 13:17
dod URL kur mēs varam redzēt to uz jūsu forumu un pateiks, kura no tām ir tā

Es ļaus man redzēt to un labāk saprast. Skatīt arī saites, kādas izmaiņas, kas laikā nav tulkojums, utt Tagad es neesmu spējīgs noteikt, kas īsti notiek. Lūdzu, sniedziet jautāja dati:)

Snake
02-11-10, 13:19
Datoru Juice - Forums - Bezmaksas datoru palīdzības, IT atbalsts un remonts (http://www.computer-juice.com/forums/)

Jums ir nepieciešams būt par locekli un piesakieties

vBET
02-11-10, 13:22
Lūdzu PM man piekļuves informāciju par jebkuru testa kontu, kas ļauj man, lai to aplūkotu (mums nav izveidot viltus kontu par jūsu klientiem forumā). Es esmu par forumā, tiesības tagad, tāpēc es varētu pārbaudīt to ātri:)

vBET
02-11-10, 13:48
Labi, tāpēc es esmu tur. Bet jūs joprojām nav rakstījis to, ko man vajadzētu meklēju ...

Vēlreiz lūdzu izstāstiet ", kas viens ir tas" - kas poga mēs runājam? Ko man vajadzētu atrast nav jūsu forumā? Dodiet man kādu tekstu, vai aprakstīt attēlu ... Es redzu tagad pogu ziedot un meklē ...

Snake
02-11-10, 13:57
Facebook, piemēram, pogas ekrāna vidū.

http://socialmediaseo.net/wp-content/uploads/2010/07/facebook-like-button.jpg

vBET
02-11-10, 14:55
Es neredzu nekā, piemēram, ka ... Varbūt tas rada kaut ko citu atbilstoši lietotāja valsti. Vidū (starp Google meklēšanas un poga ziedojuma) es redzu dažus image ar tekstu "Man patīk tas" poļu valodā. Pastāstiet tas ir šo vai kaut kas cits. Ja kaut kas cits - lūdzu, iedodiet man ekrānuzņēmumu pilnīgi forumā, un vietas, kur tā ir. Es neredzu Thung up attēlu ...

Snake
02-11-10, 14:57
Jā, tas ir facebook, piemēram, pogu.

Kad jūs noklikšķiniet uz tā tas patīk foruma lapas uz jūsu facebook profilu.

Izņemot tas vienmēr patīk angļu valodā nav tulkots URL.

vBET
02-11-10, 15:10
Kā es redzu facebook reaģē uz pārlūkprogrammas valodas iestatījumos - es to redzu poļu valodā. Arī pēc tam noklikšķinot redzu login formu, poļu valodā. Tātad jums tiešām ir nepieciešams jebkurā integrācija šeit? ...

Ja jūs vēlaties, lai tur valodu vērtība, tad vispirms lūdzu, pārbaudiet, kāds ir nosaukums atribūtu valodas kodu izmanto Facebook. Atrast arī tie izmanto pašu valodu kodus. Ja jā, tad vienkārši veidnē, kur jūs pievienot iframe mainīt iframe src atribūtu vērtības un pievienot tur valodas kods. Vērtība tiek glabāta ar vBET in $ _REQUEST ['valoda'] - attiecībā uz veidni, lūdzu, izmantot $ _REQUEST [valoda].

Tāpat, lūdzu, ņemiet vērā, ka saturs iframe neuzskata par daļu no jūsu lapas ar Google roboti. Par roboti katrs iframe ir atsevišķa lapa - katrs var atsevišķi indeksēti. Tātad indeksācija savu lapu robotiem nav ņemta vērā satura iframe - to uzskata par saiti.

Pastāstiet to darīja palīdzēt.

Snake
02-11-10, 15:27
Jums nav saprast. Vai jums ir Facebook kontu? Nav ideju, ko tas ir saistīts ar robots.txt un Google. Tas ir facebook, piemēram, pogas, nekā tad, ja nospiests parāda jums patīk mājas lapā jūsu Facebook lapu, lai jūsu draugi, tad noklikšķiniet uz tā un jūs saņemsiet plūsmu no facebook.

Ļaujiet man paskaidrot labāk;

Es noklikšķiniet patīk pogas Spāņu (es)



Manā facebook saite ir angļu versija (en)


vBET
04-11-10, 19:31
Jā - man nebija saprotams. Viss, ko es redzēju bija Facebook login lapu, kas jau bija poļu un es domāju, ka jums ir šo tulkojumu. Kā es redzu, jūs vēlaties, Facebook, lai redzētu saites uz jūsu tulkoto lapu. Lūdzu, iedodiet man kādu brīdi es vēlreiz šo iekļauti iframe.

vBET
04-11-10, 19:49
Labi, tāpēc - jums ir mainīt šo kodu (no vBSEO vītne):

$facebook_liked_url = $_SERVER['VBSEO_URI'];
ar šo vienu (nav pārbaudīts):


require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_url_tracking.php');
$facebook_liked_url = $_REQUEST['language'] ? vbet_createURLForAddressNoChecks($_REQUEST['language'], $_SERVER['VBSEO_URI']) : $_SERVER['VBSEO_URI'];

Pastāstiet to darīja palīdzēt:)

Snake
14-02-11, 22:52
Es, ka pārmaiņas, bet kad man patīk transted url arī norāda uz manu facebook lapā kā:

Dave patīk http://www.facebook.com/forums/da/ uz facebook.com.

Tas ir pilnīgi nepareizi.

Paldies.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1