Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Pradžia 23 FirstPirmas 123 PaskutinisLast
Rezultatai 11 į 2028

Tema: vBET ir vBulletin 3,6

  1. #11
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    142

    Default

    Nemokamos pagalbos? Kai aš sumokėta $ 30 jūs niekada sakė nieko apie vienu metu spręsti, priešingai, čia yra savo MM atsakas (cenzūruojamos žinoma), kuriame aiškiai nurodoma, kad galėtumėte suteikti man nustatyti kiekvieną atnaujinti kopiją:



    Tai yra jūsų žodžiai:
    Parengs specialų dokumentą su būtinų veiksmų

    Aš laukiu 2 žingsnis nustatyti, kaip moka.
    Paskutinį kartą redagavo mario06; 19-08-10 prie 08:43.

  2. #12
    vBulletin Įmonių Vertėjas (vBET) Darbuotojai
    Prisiregistravo
    2010 m. gegužės mėn.
    Pranešimai
    1,000

    Default

    Kaip Mykolas rašė - Mes negalime atkurti ir vis dar reikia patekti į admincp ir FTP, todėl prašome, jei galite - PM man arba vBET

  3. #13
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    142

    Default

    Aš po minėtų vadovas laiške, vėliavėlės yra bet invisibile bet kai praeina pele per se en lt ECC ... kaip ir sakiau vėliavas nerodomas.

    Tai yra vienintelis skirtumas, kad aš pastebėjau tarp 3.3.4 ans 3.3.6

    3.3.4:
    Code:
    <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/vbet/flags/vbet.css"/>';
    3.3.6:
    Code:
    $style['css'] .= '<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/vbet/flags/vbet.css"/>';
    Kaip jūs galite pamatyti kažką šioje srityje aiškiai pasikeitė sukelia man problemų

  4. #14
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by mario06 View Post
    Nemokamos pagalbos? Kai aš sumokėta $ 30 jūs niekada sakė nieko apie vienu metu spręsti, priešingai, čia yra savo MM atsakas (cenzūruojamos žinoma), kuriame aiškiai nurodoma, kad galėtumėte suteikti man nustatyti kiekvieną atnaujinti kopiją:



    Tai yra jūsų žodžiai:
    Parengs specialų dokumentą su būtinų veiksmų

    Aš laukiu 2 žingsnis nustatyti, kaip moka.
    Tai nėra tiesa. Jūs už integracijos paslauga ir ši paslauga buvo pristatyta. Taip pat nustokite bando manipuliuoti mūsų darbuotojai. Šis tekstas, kurį rodo, tai reiškia, kad po atnaujinimo bus pašalinti mūsų pakeitimus ir turite tai padaryti dar kartą, kitaip Jūs tiesiog grįžti į numatytasis kodas. Tai ne reiškia, kad mes garantuojame, kad ji bus dirbti kitomis versijomis. Mes negalime garantuoti, nes mes nepalaikome vB 3,6.

    Jei norite citata viešai mūsų privačią diskusiją, tai, ką parašiau prieš jums mokama:
    Aš tik prisijungę ir pirmas dalykas, kurį aš mačiau, kad jūs turite nepalaikomas vBulletin versiją - vBET3.x oficialiai palaiko vBulletin 3,8 versija. Jūs turi 3,6 ... Taigi nėra jokių vBET klaidą.
    Bet kokiu atveju - net, kad mums nereikia praleisti net minutę šiuo klausimu mes blogai tai patikrinti. Jeigu aš galėsiu rasti problemą greitai, tada nėra jokių problemų. Jei ne, tada rekomenduojame:
    - Atnaujinta diskusijos (geriausia)
    - Arba tiesiog išjungti visus vBET hoks archyvas ir likti be archyvas vertimas
    - Ar pirkti integracijos paslaugų už $ 30, Bur, nes jis yra nepalaikomas vBulletin versiją galime jus patikinti, kad mes netgi galės padaryti jį dirbti (Mes tiesiog nežinome, kad versija ir kas remia ten).


    Taip pat prašome pateikti mums dabar FTP prieiga. Man reikia patikrinti, ar jūsų versija, net palaiko visus kabliukais.
    Aš ją šiek tiek teksto raudonai - kaip jums tai padaryti, atkreipti Jūsų dėmesį. Juodu šriftu buvo drąsus mano PM.

    Jūs niekada nemokėjo instrukcijas aš rašiau ir paskelbia jį, nes norėjau tai padaryti ir aš parašiau tekstą, kurį yra nukreipta, po to, kai mokama už integracijos paslaugų - todėl prašome ne manipuliuoti mūsų darbuotojai, bando įtikinti, kad tai buvo dalis susitarimo. Visos sutarties tekstą, kuris yra didesnis. Jūs netgi paprašė parašyti ačiū jums šioje temoje, nes tu ne patiko idėja, kad aš parašiau šių nurodymų.

    Atkreipkite dėmesį: jūs jau turite, ką mokama. Jūs turite integracijos ir archyvas puslapių dirbo tiek, kiek tai buvo įmanoma VB 3.6

    Dabar mes siūlome Jums nemokamą pagalbą, net, kad mes tai padaryti - vB 3,6 nėra ir naujesnių bus oficialiai remiami. Jei norite mums išspręsti jūsų problemą - prašome PM prieigos duomenys, kaip jūs tai padarė anksčiau.

    Mes siūlome jums nemokamą paramą šiuo klausimu, ir net, kad mes neturime tai padaryti. Mes tai darėme šiuo klausimu pradžios. Mes nežinome, ką jūs bandote atlikti čia atsisakė priimti mūsų parama ir tuo pačiu metu klausia vėl rėkia ir rodo raudona kai tekstą labai manipuliavimo būdu, tačiau atkreipkite dėmesį, kad iš pareiškimas šiuo klausimu yra oficialus ir galutinis: . Vyresni vBulletin versijos nėra oficialiai remiami. Mes siūlome Jums paramą ir išspręsti šį klausimą nemokamai. Mes rasti jokio džiaugsmo keistą žaidimą, kuriame jūs žaidžiate čia. Jūs jau siunčia mums galimybę vieną kartą ir išspręsti savo problemą pagal integracijos paslauga, kurią sumokėjo už - tiesiog tai padaryti vėl, ir mes tai padaryti nemokamai šiuo metu, net, kad jūs naudojate vBulletin versiją, kuri nėra oficialiai palaikoma. Šis pasiūlymas yra prieinama iki 25 šį mėnesį. Po šios dienos mes nebebus pasiūlyti jums nemokamą paslaugą šiuo atveju. Galite imtis arba atsisakyti jį - jūsų pačių pasirinkimas. Ir tik jūs esate atsakingas už savo pasirinkimą. Mes tikrai norime padėti jums labai stipri, bet mes negalime tai padaryti prieš savo valią.
    Paskutinį kartą redagavo vBET; 21-08-10 prie 16:21.

  5. #15
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by mario06 View Post
    Aš po minėtų vadovas laiške, vėliavėlės yra bet invisibile bet kai praeina pele per se en lt ECC ... kaip ir sakiau vėliavas nerodomas.

    Tai yra vienintelis skirtumas, kad aš pastebėjau tarp 3.3.4 ans 3.3.6

    3.3.4:
    Code:
    <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/vbet/flags/vbet.css"/>';
    3.3.6:
    Code:
    $style['css'] .= '<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/vbet/flags/vbet.css"/>';
    Kaip jūs galite pamatyti kažką šioje srityje aiškiai pasikeitė sukelia man problemų
    vadovas skyriuje.

  6. #16
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    142

    Default

    Tai, ką parašė prieš įtraukti pataisą:

    Aš tik prisijungę ir pirmas dalykas, kurį aš mačiau, kad jūs turite nepalaikomas vBulletin versiją - vBET3.x oficialiai palaiko vBulletin 3,8 versija. Jūs turi 3,6 ... Taigi nėra jokių vBET klaidą.
    Bet kokiu atveju - net, kad mums nereikia praleisti net minutę šiuo klausimu mes blogai tai patikrinti. Jeigu aš galėsiu rasti problemą greitai, tada nėra jokių problemų. Jei ne, tada rekomenduojame:
    - Atnaujinta diskusijos (geriausia)
    - Arba tiesiog išjungti visus vBET hoks archyvas ir likti be archyvas vertimas
    - Ar pirkti integracijos paslaugų $ 30, Bur, nes ji yra nepalaikoma vBulletin versiją mes galime jus patikinti, kad mes net galės padaryti jį dirbti (mes tiesiog nežinome, kad versija ir kas remia ten).


    Taip pat prašome pateikti mums dabar FTP prieiga. Man reikia patikrinti, ar jūsų versija, net palaiko visus kabliukais.

    Tai, ką parašė po taikant nustatyti, o tai reiškia, po pirmiau PM ir tai aiškiai sakoma -> Todėl nereikia keisti formuluotę, kad viskas atrodo tiesiai už jus, nes anglų kalba yra ne teorija.


    Aš negaliu duoti savo serverio prisijungimo duomenis saugumo sumetimais ir vėl aš nežinau, kodėl jūs negalite siųsti man hook.php failą nusiųsti į serverio save.

  7. #17
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Jūs tik pakartoti tai, ką ir mane, ir jūs jau rašė. Tai jau buvo aptarta ir tai jau buvo paaiškinta, - atkreipkite dėmesį, kad raštu paties pranešimus laikoma kaip šlamštas. Jei tiesiog norite rašyti vėl tą patį turėsime pradėti pašalinti tokius pranešimus, nes tie, kurie pagaminti tik šiukšlių būsimiems vartotojams. Tai yra viešoje vietoje ir šlamštas yra neleidžiama. Prašome perskaityti vėl savo žinutę čia:
    http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post4533
    ir mano atsakymas čia:
    http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post4578

    Jūs taip pat už klausimą jau buvo atsakyta, kodėl mes galime ne tik pagaminti modifikacijos ir išsiųsti ją jums pamatyti čia:
    http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post4579

    Taip pat atkreipkite dėmesį, kad jūs jau kartą atsiųsti mums prieiti prie informacijos jūsų forume, todėl argumentas dėl saugumo priežasčių yra sunku patikėti,. Ir nuo pradžios naudojant vBET žinote, kad jūs naudojate jį nepalaikomas vBulletin versiją - kiekvieną jūsų forumą klausimas reikalauja mūsų prieiga (jei mes ją paremti, nes mes neturime į).

    Kaip rašiau - aš ne suprasti, kokios žaidimo esate kursuojančių atsisakydama mūsų nemokamą pagalbą ir pačiu metu paklausa, ji, bet mes pabandėme tai. Jūs turite sprendimas - duoti mums prieigos duomenys, kaip ir jūs tai padarė anksčiau. Jei nenorime, kad mūsų pagalbos - tai yra jūsų pasirinkimas. Nes jūsų keistą požiūrį ir juosmens laiko kartoti tą patį ratą, mes padarėme šį siūlymą Limited - žr. ankstesnį puodai. Mes labai džiaugiamės galėdami jums padėti, bet negali daryti prieš savo valią.

    Atkreipkite dėmesį, kad šioje diskusijoje yra laikomas baigtas. Nebent jūs turite ką nors naujo parašyti, prašome ne šlamštas. Mes davė jums sprendimas - nemokamą pagalbą jūsų forume ir išspręsti klausimą. Paimkite jį arba ne - jūsų pasirinkimas. Atkreipkite dėmesį, kad mes tikrai bus laimingi galėdami padėti jums

  8. #18
    Narys
    Prisiregistravo
    2010 m. gegužės mėn.
    Pranešimai
    97

    Default

    aš naudoju vb 3,6 taip pat čia yra, ką aš padaryti VB archyvas per daug darbo, tiesiog norite pasidalinti, jei kas nors gali padaryti daugiau puikiai prašome pasidalinti ja per


    1. Tvirtinimo vėliavos archyvas
    , Jei vėliavos nerodomas puslapiuose archyvo, naudokite šį žingsnį

    eiti į Admin Panel -> Plugins & Produktai -> Plugin Manager -> Ieškoti įjungti "Rankena vėliavos archyvas" be kabučių

    rasti

    Code:
    $metatags .= '
    <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/vbet/flags/vbet.css"/>';

    pakeisti vBulletin Įmonių Vertėjas (vBET) - Powered by vBulletin su jūsų forumas kelio, šaligatvio nerodo, nes neteisingai vaizdai pathor, nes katalogą archyvas rewrited per vbseo, todėl mes tvirtinimo čia

    Code:
    $metatags .= '
    <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.yourdomain.com/forumfolderifany/images/vbet/flags/vbet.css"/>';


    dabar persikraus ir vėl patikrinti jūs archyvas, vėliavos turėtų būti parodė savo archyvuose puslapių per








    2. Jei naudojate rewrited archyvas puslapį naudojant vBSEO ir išverstas archyvas puslapio nuoroda yra klaidinga nuoroda, galite nustatyti jį per


    pavyzdžiui, kaip tai negerai nuorodą, gausite Puslapis ne rasta klaida

    Code:
    http://www.domain.com/forum/es/f-2.html
    jos turėtų būti, kaip šis, aukščiau URL trūksta aplanko pavadinimą paryškinti žemiau, kai kurie žmonės naudojant / Archyvas / , Arba / Tinklalapio žemėlapis / aplanko pavadinimą arba kitą aplanko pavadinimą

    Code:
    http://www.domain.com/forum/es/archive/f-2.html










    Norėdami išspręsti šią problemą, mes galime naudoti vBSEO CRR

    eikite į savo vbseocp.php -> Custom perrašymas Taisyklės -> jei archyvas aplanko pavadinimą / archyvas / kaip tai pridėkite tokią eilutę (CRR stulpelio apačioje) http://www.domain.com/forum/archive/

    Code:
    'f-(\d+).html' => 'f/archive/f-$1.html'


    jei archyvas aplanke / Tinklalapio žemėlapis / aplanko pavadinimą, pavyzdžiui, šiuo http://www.domain.com/forum/sitemap/ tiesiog pakeisti aplanko pavadinimą

    Code:
    'f-(\d+).html' => 'f/sitemap/f-$1.html'



    tai padaryti pavyko, galite naudoti vbet VB 3.6 archyvas puslapiai









    3. Jei gausite klaidos pranešimą, kaip tai kažkada archyvas puslapis viršų (tai nėra susiję arba dėl to, kad 2 žingsnį aukščiau)

    Įspėjimas: filemtime () [function.filemtime]: Stat nesėkminga [kelias] / vbet_guestcache/pl/_showthread_php_t_295527.html [kelias] / / vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php 53 on-line

    naudoti šį Meto instrukcijaAš naudoju jį ir jo kūrybą
    Paskutinį kartą redagavo basketmen; 09-09-10 prie 00:19.

  9. #19
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    142

    Default

    @ Michael
    Nėra baigtas, nes jūs nusprendė, kad jis baigtas, kai aš išspręsti šią problemą.
    Linkėjimai

    @ Basketman
    Jūs darėte visa tai patys? Tai puiku, aš pasistengsiu artimiausiomis dienomis ir leidžia jums žinoti.
    Linkėjimai matės

    PS. Ar galiu nepaisyti viskas ant pirmos žinutės ir tiesiog padaryti savo Modding?
    Ar aš tiesiog atlikite 2 pirmuosius žingsnius, nes aš neturiu vBSEO?
    Paskutinį kartą redagavo mario06; 10-09-10 prie 16:06.

  10. #20
    Narys
    Prisiregistravo
    2010 m. gegužės mėn.
    Pranešimai
    97

    Default

    Quote Originally Posted by mario06 View Post
    @ Michael
    Nėra baigtas, nes jūs nusprendė, kad jis baigtas, kai aš išspręsti šią problemą.
    Linkėjimai

    @ Basketman
    Jūs darėte visa tai patys? Tai puiku, aš pasistengsiu artimiausiomis dienomis ir leidžia jums žinoti.
    Linkėjimai matės
    aš tiesiog naudojant jau šioje temoje kodą ir kitą forumą nustatymo ir daug bandymų

    aš jau kelias dienas, ir jo vis dar dirba, PM man, jei jums reikia mano URL







    PS. Ar galiu nepaisyti viskas ant pirmos žinutės ir tiesiog padaryti savo Modding?
    Ar aš tiesiog atlikite 2 pirmuosius žingsnius, nes aš neturiu vBSEO?
    Ah tai gali būti kitokiu atveju, problema Nr.1 ir 2 gaunu aš manau, kad dėl pagal vBSEO, nes vBSEO rewrited puslapių archyvo

    Michał kodą pirmą kartą, galite pabandyti, jei jos neveikia, pabandykite mano, išbandyti su savo eksperimentą, ir įsitikinkite, kad turite failo atsarginę kopiją, atkurti, jei redaguoto failo neveikia
    Paskutinį kartą redagavo basketmen; 10-09-10 prie 16:12.

Pradžia 23 FirstPirmas 123 PaskutinisLast

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •