Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Pradžia 33 FirstPirmas 123
Rezultatai 21 į 2828

Tema: vBET ir vBulletin 3,6

  1. #21
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    142

    Default

    Jūs turite PM

  2. #22
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    142

    Default

    "F (\\ d +). Html '=>' f/archive/f- $ 1.html
    Ar ką nors pakeisti šį taip, kad jis gali būti papildomas Htaccess failą?

  3. #23
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    142

    Default

    Quote Originally Posted by basketmen View Post
    aš naudoju vb 3,6 taip pat čia yra, ką aš padaryti VB archyvas per daug darbo, tiesiog norite pasidalinti, jei kas nors gali padaryti daugiau puikiai prašome pasidalinti ja per


    1. Tvirtinimo vėliavos archyvas
    , Jei vėliavos nerodomas puslapiuose archyvo, naudokite šį žingsnį

    eiti į Admin Panel -> Plugins & Produktai -> Plugin Manager -> Ieškoti įjungti "Rankena vėliavos archyvas" be kabučių

    rasti

    Code:
    $metatags .= '
    <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/vbet/flags/vbet.css"/>';

    pakeisti vBulletin Įmonių Vertėjas (vBET) - Powered by vBulletin su jūsų forumas kelio, šaligatvio nerodo, nes neteisingai vaizdai pathor, nes katalogą archyvas rewrited per vbseo, todėl mes tvirtinimo čia

    Code:
    $metatags .= '
    <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.yourdomain.com/forumfolderifany/images/vbet/flags/vbet.css"/>';


    dabar persikraus ir vėl patikrinti jūs archyvas, vėliavos turėtų būti parodė savo archyvuose puslapių per








    2. Jei naudojate rewrited archyvas puslapį naudojant vBSEO ir išverstas archyvas puslapio nuoroda yra klaidinga nuoroda, galite nustatyti jį per


    pavyzdžiui, kaip tai negerai nuorodą, gausite Puslapis ne rasta klaida

    Code:
    http://www.domain.com/forum/es/f-2.html
    jos turėtų būti, kaip šis, aukščiau URL trūksta aplanko pavadinimą paryškinti žemiau, kai kurie žmonės naudojant / Archyvas / , Arba / Tinklalapio žemėlapis / aplanko pavadinimą arba kitą aplanko pavadinimą

    Code:
    http://www.domain.com/forum/es/archive/f-2.html










    Norėdami išspręsti šią problemą, mes galime naudoti vBSEO CRR

    eikite į savo vbseocp.php -> Custom perrašymas Taisyklės -> jei archyvas aplanko pavadinimą / archyvas / kaip tai pridėkite tokią eilutę (CRR stulpelio apačioje) http://www.domain.com/forum/archive/

    Code:
    'f-(\d+).html' => 'f/archive/f-$1.html'


    jei archyvas aplanke / Tinklalapio žemėlapis / aplanko pavadinimą, pavyzdžiui, šiuo http://www.domain.com/forum/sitemap/ tiesiog pakeisti aplanko pavadinimą

    Code:
    'f-(\d+).html' => 'f/sitemap/f-$1.html'



    tai padaryti pavyko, galite naudoti vbet VB 3.6 archyvas puslapiai









    3. Jei gausite klaidos pranešimą, kaip tai kažkada archyvas puslapis viršų (tai nėra susiję arba dėl to, kad 2 žingsnį aukščiau)




    naudoti šį Meto instrukcijaAš naudoju jį ir jo kūrybą
    Tai neveikia ne vBSEO forumo

  4. #24
    Narys
    Prisiregistravo
    2010 m. gegužės mėn.
    Pranešimai
    97

    Default

    Quote Originally Posted by mario06 View Post
    Ar ką nors pakeisti šį taip, kad jis gali būti papildomas Htaccess failą?
    Gal aš neteisus, kaip parašyti šį, Htaccess, bet pasistenk arba šis gali būti pavyzdžiui, pridėti Htaccess žemiau RewriteEngine On



    RewriteRule F-(.*). html $ f/archive/f- $ 1.html



    arba




    RedirectMatch 301 f (.*) \\. Html $ http://www.yourdomain.com/f/archive/f- $ 1.html

  5. #25
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by mario06 View Post
    @ Michael
    Nėra baigtas, nes jūs nusprendė, kad jis baigtas, kai aš išspręsti šią problemą.
    Linkėjimai
    Prašome atidžiai perskaityti - kaip baigta diskusija apie tai, ką mokama (tai yra, ką mes rašė apie paskutines šio vartotojo žinutes) ir aš paprašiau, kad tu ne rašyti paties pranešimus.
    Žinoma tol, kol turite klausimu ir norite suteikti naujos informacijos, galite tai padaryti visiškai nemokamai. Tiesiog kaip aš parašė:
    "Atkreipkite dėmesį, kad ši diskusija yra laikomas baigtas. Jei turite kažką naujo parašyti, prašome ne šlamštas."

    Prašome perskaityti ją visą dar kartą, jei norite būti tikri, kaip ši citata:
    http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post4588

    Taip pat, jei jums buvo įspūdis, kad jums neleidžiama rašyti čia, prašome priimti mano atsiprašymą už šio nesusipratimo. Aš išlaikyti mano dėmesį į tiksliau ateityje. Atsiprašome vėl

  6. #26
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    142

    Default

    Yra nario čia, kad rasti šios problemos sprendimo, bet jis naudoja vBSEO ir aš ne taip ji neveikia man. Aš nesuprantu, kodėl jūs negalite nustatyti, be prieigą prie mano serverių, kaip ir sakiau ne duosiu mano serverio duomenis.

    Jei ši valstybė nustatė kodavimo pats tada kodėl gi ne, galite tai padaryti, nes esate programuotojas? Kaip ir sakiau, ir parodė aukščiau temas, kad jūsų nustatyti pirmą kartą po darbų, bet vėliavas nerodomas (jie nematomi), bet kai su pele užveskite pelės žymeklį ant jų galite pamatyti juos ir spustelėkite išversti kaip normalus, Aš kalbu apie archyvo vėliavas žinoma.

    Galite man papasakoti, negali rašyti pranešimus, bet turiu atsižvelgiant į tai, kad aš vis dar čia be paramos.

    PS. Suprantu anglų labai gerai apsvarstyti, kad mano gimtosios kalbos.

    Linkėjimai

  7. #27
    Narys
    Prisiregistravo
    2010 m. gegužės mėn.
    Pranešimai
    97

    Default

    Quote Originally Posted by mario06 View Post
    Yra nario čia, kad rasti šios problemos sprendimo, bet jis naudoja vBSEO ir aš ne taip ji neveikia man. Aš nesuprantu, kodėl jūs negalite nustatyti, be prieigą prie mano serverių, kaip ir sakiau ne duosiu mano serverio duomenis.

    Jei ši valstybė nustatė kodavimo pats tada kodėl gi ne, galite tai padaryti, nes esate programuotojas? Kaip ir sakiau, ir parodė aukščiau temas, kad jūsų nustatyti pirmą kartą po darbų, bet vėliavas nerodomas (jie nematomi), bet kai su pele užveskite pelės žymeklį ant jų galite pamatyti juos ir spustelėkite išversti kaip normalus, Aš kalbu apie archyvo vėliavas žinoma.

    Galite man papasakoti, negali rašyti pranešimus, bet turiu atsižvelgiant į tai, kad aš vis dar čia be paramos.

    PS. Suprantu anglų labai gerai apsvarstyti, kad mano gimtosios kalbos.

    Linkėjimai
    aš manau, aš tiesiog pasisekė prieš ir jos gal ne tobulas, taip pat aš esu, kad jei i duoti savo FTP detales į Michał jis gali išspręsti jį per, aš jau pirkti integracijos / montavimo paslauga $ 30 prieš, ir jo padaryta net jos reikia laiko, i mano, Michał yra vienas didžiausių programuotojas, kad naudojant vBulletin, tiesiog pabandykite daugiau bendradarbiauti su juo ir duoti patarimų, kurie gali padėti

    btw, aš tiesiog manyti, kad pašalinti archyvas funkciją vb po skaityti šią temą ir šio paštuNes jie sakė, kad jo pakankamai su Sitemap Generator
    Paskutinį kartą redagavo basketmen; 15-09-10 prie 08:20.

  8. #28
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by mario06 View Post
    Yra nario čia, kad rasti šios problemos sprendimo, bet jis naudoja vBSEO ir aš ne taip ji neveikia man. Aš nesuprantu, kodėl jūs negalite nustatyti, be prieigą prie mano serverių, kaip ir sakiau ne duosiu mano serverio duomenis.

    Jei ši valstybė nustatė kodavimo pats tada kodėl gi ne, galite tai padaryti, nes esate programuotojas? Kaip ir sakiau, ir parodė aukščiau temas, kad jūsų nustatyti pirmą kartą po darbų, bet vėliavas nerodomas (jie nematomi), bet kai su pele užveskite pelės žymeklį ant jų galite pamatyti juos ir spustelėkite išversti kaip normalus, Aš kalbu apie archyvo vėliavas žinoma.

    Galite man papasakoti, negali rašyti pranešimus, bet turiu atsižvelgiant į tai, kad aš vis dar čia be paramos.

    PS. Suprantu anglų labai gerai apsvarstyti, kad mano gimtosios kalbos.

    Linkėjimai
    Jūs esate be paramos, nes atsisakė mūsų paramą. Taip pat vBet 3.x oficialiai palaiko tik 3,8 vBulletin ką žinote wery gerai. Jūs naudojate vBET nepalaikomas vBulletin versiją - apie vBulletin 3.6, kuri yra gerokai vyresnė nei vBulletin 3,8

    Klausimus, kurie jums davė jau buvo atsakyta - Aš manau, kad labiau, kad kai - aš nenoriu kartoti vėl ir vėl, tik skaityti ankstesnius pranešimus.

Pradžia 33 FirstPirmas 123

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •