Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 1010

Tema: Kas nors gavo VBET darbo su nginx kaip proxy

  1. #1

    Cool Kas nors gavo VBET darbo su nginx kaip proxy

    kaip už rekomendacijas vb.com aš turiu nginx įdiegta serverio teigiamas, tai krova sumažėjo nuo 25+ 5 blogas dalykas yra svetainėje vertimai sugedo visiškai, esu priverstas pašalinti mod, kurį aš nusipirkau pagerinti savo eismo

    mano svetainės informacija: -

    vBulletin 4.0.3 naujausia
    vBSEO 3.5.0 išankstinio išleidimo
    Apache 2.2.x
    naujausius nginx proxy tarnauti Statiškas Turinys


    Thanks in advance

  2. #2

    Default

    niekis, aš turiu dirbti, kai kurie pakeitimai serverio savo serverio administratoriai

  3. #3
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Džiaugiamės, kad jūs jas tai vistiek kitiems: Taip vBET dirba su nginx (patvirtinta kliento forume). Bus išleistas kitas taisykles, bus taikomos paketą. Dabar naudoja tuos (reikia priimti į savo forumo katalogą):
    Code:
    location /forums/ {
    
    rewrite ^/forums/((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ /forums/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 last;
    
    rewrite ^/forums/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/ last;
    rewrite ^/forums/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 last;
    
    
    if (!-e $request_filename) {
    rewrite ^/forums/(.*)$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php last;
    }
    
    }
    
    if ($request_filename ~ "\.php$" ) {
    rewrite ^/forums/(.*)$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php last;
    }

  4. #4

    Default

    ši taisyklė nginx kaip proxy?

  5. #5
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Tokios yra taisyklės nginx. Aš nežinau, yra skirtumas, jei jūs naudojate jį tik kaip proxy. Kaip rašiau, mes turime patvirtinimo forma Vienas iš mūsų klientų, kad jis veikia Gerai nginx. Ar turite problemų, bet tos taisyklės?

  6. #6

    Default

    Aš manau, kad tos taisyklės yra kaip pagrindinis žiniatinklio serveris nginx, turime nginx į Apache kaip proxy tarnauti Statiškas Turinys anksčiau, kai aš paspauskite išversti I used to get vartai timeout klaida, mano techs turi fiksuotus

  7. #7
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Gerai, kad atsiprašau už painiavą ir puiku, kad jūs jas sprendėte. Ar jūs galite pasidalinti savo sprendimą su kitais?

  8. #8

    Default

    buvo nginx laukti laiko klausimas, atsiprašau i cant atskleisti daug, nes ji buvo tvarko valdymo įmonė, kuri tiesiog atsakė, "tai buvo nustatyta" lol

  9. #9
    Narys
    Prisiregistravo
    Rug 2010 m.
    Pranešimai
    83

    Default

    Text automatically translated from: Russian to: Lithuanian
    Translated text
    Geros dienos!

    Turiu Nginx kaip proxy Apache, nurodytas taisykles neveikia, gaunu klaidą 500.
    Original text

  10. #10
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Prašome atidaryti nauja gija jūsų problemą ir duoti ten daugiau informacijos - kokios taisyklės naudojai?
    Jūs naudojate kabinoje - Nginx ir Apache? Jei jūs turite Apache tu pabandykite naudoti .htaccess?

    Apibūdinkite jį atskira gija - tai vienas už kitą kliento problema ir ji jau išspręsta.
    (šiuo metu matau, vertimai dirba gerai ant jūsų forumą, pateikite pat URL skaldyti puslapyje)

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •