Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 44

Tema: DBSEO darbai

  1. #1
    Junior Member
    Prisiregistravo
    2012 M. vasaris
    Pranešimai
    12

    Default DBSEO darbai

    tik tuo atveju, jei kas nors domisi.

    Gauti dbseo nustatymas ir darbo pirmąjį

    tada įdiegti vbet ir naudoti įprastas url parametrus nereikia pasirinkti nieko bendro su vbseo

    Mano klausimai kai gaunu tuščią rezultatus ir įvairių kitų wierdness buvo nustatyta, kad vyresnio amžiaus įdiegimo todėl įsitikinkite, kad jums pašalinome visiškai

    tada įsitikinkite, kad jūs turite darbo Vertėjas tai buvo mano kitame numeryje. bandymo metu man teko naudoti visos kvotos iš yandex į dieną ro soemthing todėl aš matau nelyginis problemų po to

    VBET komanda galėtų jums prašome turėti tam tikrą ataskaitinį / informacijos puslapio, kur jis sako: kas yra išverstas ir kas bus ytranslated (ty yra eilėje ir tt), aš buvo sunku suprasti, kodėl aš tiesiog atrodė, kad EN ir FR talpyklos elementai tik (net jei Prancūzijos neveikia)

    basiclaly jei jums problema grįžti prie nulio ir pradėti iš naujo

    Pridėti vbet paskutiniais ir bėdų su nieko po.

  2. #2
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Atkreipkite dėmesį, kad vBET leidžia konfigūruoti kokia kalba turėtų būti išsaugotos. Jei jūs talpyklą tik EN ir FR, tada galbūt jums išjungti talpykloje dėl kitomis kalbomis. Taip pat galite rankiniu būdu pereiti į išverstą puslapį į kitą kalbą ir jei ji yra verčiama (jūs galite būti taip pat iš kvotos vertimų paslaugų teikėjas) tada patikrinkite, ar ji dingo į talpyklą. Taip pat jei Svečių cache turite nustatyti atitinkamų teisių katalogo (detalių Svečių cache aprašyme).

  3. #3
    Junior Member
    Prisiregistravo
    Lapkritis 2014
    Pranešimai
    4

    Default

    Ei vaikinai aš posted kad kita gija apie tai. Aš nematau savo temoje, man įdomu, jei tai yra negyvas produktas?

  4. #4
    Uždraustas
    Prisiregistravo
    Rugpjūtis 2012
    Pranešimai
    481

    Default

    Jūsų pranešimas yra išnyksta saikingai. Tai buvo patvirtinta ir rodo jis. vBET dirba ir kuria.

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •