Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Eredmények 1 a 4 A 4

Téma: DBSEO szerkezet

  1. #1
    Junior Member
    Csatlakozott
    Feb 2012
    Hozzászólások
    12

    Default DBSEO szerkezet

    csak abban az esetben valaki érdeklődik.

    Kap a beállít dbseo, és a munka első

    telepíteni a bb, majd a normál URL-beállítások ne válasszon semmi köze a vbseo

    Az én-m kérdés, ahol üres eredményt és különböző más wierdness le egy régebbi telepítés, tehát győződj meg teljes egészében eltávolította

    Aztán győződj meg Önnek van egy működő fordító, ez volt az én következő kérdés. a vizsgálat során én használt a yandex teljes kvóta egy nap ro soemthing, így volt, látta páratlan problémák után, hogy

    VBET csapat tudna ön legyen szíves volna némely valami egy jelentés / információ oldal, ahol azt mondja, mi van lefordítva és mi lesz ytranslated (azaz az a várólista stb), volt egy nehéz idő kitalálni, miért én csak úgy tűnt, hogy EN FR gyorsítótár elemek csak (annak ellenére, hogy francia nem működik)

    basiclaly, ha kapsz egy kérdés megy vissza, scratch, és indítsa újra

    Add hozzá vbet utoljára, és ne szórakozz akármi után.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Kérjük, vegye figyelembe, hogy a vBET lehetővé teszi, hogy állítsa be, mely nyelveken kell cache-elt. Ha csak a FR vagy hu gyorsítótárba helyezi, majd esetleg ki van kapcsolva más nyelvek-gyorsítótárban. Is kézzel lehet menni lefordított oldal más nyelven, és ha ez a fordítása (lehet is ki a kvóta, a fordítás szolgáltatója) ellenőrizze ment-gyorsítótárba. Is értékelés cache esetén be kell állítani megfelelő jogokat könyvtár (részletek a értékelések gyorsítótár Leírás).

  3. #3
    Junior Member
    Csatlakozott
    Nov-2014
    Hozzászólások
    4

    Default

    Hé srácok én kifüggesztett egy másik szál ez. Nem látok az én-m téma, kíváncsi vagyok, ha ez az elhalt termék?

  4. #4
    Tiltott
    Csatlakozott
    Aug-2012
    Hozzászólások
    481

    Default

    A felad birtokol eltűnik-mértékkel. Jóváhagyták, és megjeleníti azt. vBET dolgozik és fejleszt.

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •