Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 66

Tema: Pašalinti Klaidos

Hibridinis Peržiūrėti

Ankstesnį Postą Previous Post   Next Post Sekantis
  1. #1

    Default Pašalinti Klaidos

    Text automatically translated from: German to: Lithuanian
    Translated text
    Kadangi aš perėjo prie vB4, vbet trumpą laiką aš turiu pašalinta.

    Tačiau, kai pašalinti duomenų bazėje nebuvo ištrinti lenteles?
    Original text

  2. #2
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Visos talpyklos lentelės turėtų būti išbraukta per JT-install. Jei Jūsų nebuvo panaikinta, tada jis yra klaidų ten. Mes ją išnagrinėti. Prašome pašalinti šias lenteles rankiniu būdu, kai MySQL kliento.

  3. #3

    Default

    Text automatically translated from: German to: Lithuanian
    Translated text
    Gerai, ačiū

    Taigi, kovo viduryje galite tikėtis vB4 versija ?
    Original text

  4. #4
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Mes labai pažangios vBET4. Šiuo metu daugelis dalykų. Mes turime šiek tiek problemų su įvyniojimo / išvyniojantys tekstas, vertimo URL IE (kuris ignoruoja poilsio pasaulyje, kaip standartinė ) Ir stuff like that.

    Pirmoji versija vBET4 remiamas švarios vB4. Tada mes trumpą laikotarpį laikas 2 naujas versijas, kurios bus nustatyti galimas klaidas ir pridėti paramos: 1. vB4 TVS + Dienoraštis 2. vBSEO 3,5

    Taigi kovo mėnesį mes rems net jei aš negaliu duoti jums jokios konkrečios datos

    Pirmojo išleidimo vBET4 turėtų būti kovo pradžioje, o gal net ir vasario pabaigoje

  5. #5

    Default

    Text automatically translated from: German to: Lithuanian
    Translated text
    Gerai, ačiū


    Kadangi aš naudoju vB4 TVS + vBSEO 3,5 dienoraštį ir aš tikriausiai turės palaukti šiek tiek
    Original text

  6. #6
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Mes negalėjo atkurti šią problemą. Ar kas nors gali patvirtinti, ji vis dar egzistuoja nauja versija? Žinau, kad ji gali būti sunku, nes ji reikalauja pašalinti produktą, kad ne bandyti jį nekilnojamojo forume, bet gal bandomasis egzempliorius.

    Nes mes negalime atkurti, jei negaunate patvirtinimo, kad ji vis dar yra faktinis klausimas bus uždaryta.

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •